Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

neklouzavý povrch na balkon


brixtr

Recommended Posts

Zdravím všechny řemeslníky a domácí kutily.

Momentálně jsme s přítulkyní ve fázi stěhování a já si všiml menšího problému.. Povrch na balkoně je vcelku klouzavý a to nemluvě o tom když prší.. Je to městský byt takže nemůžu dělat nějaké větší zásahy. Nevím čím to je natřený ale takhle si tam brzo rozbiju hubu :D

Poradil by mi někdo nějakou barvu nebo jiné řešení abych měl všechny kosti vcelku po příchodu na balkon? :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím teda od které firmy to dělali u nás v práci ale před vchodem byly jakési dlaždice které klouzali jako čert hlavně v zimě. a každou chvilku některá odfoukla. Tak tam udělali nějaký ten kamenný koberec. A klouže to ještě víc. Možná že to je tím že je pod tím nepropustný beton a kolem dokola obrubníky ke kterým ještě přidali nějaké nerezové plechové pásky do kterých to rovnali a v podstatě v tom ta voda stojí dokud se neodpaří jako na oko je to hezké ale  doma bych se tomu asi vyhnul.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle jsem totální like a nerad bych to když už pos... koukám na netu že se k tomu prodávají i pojiva(lasi lepidla)

Je v nich nějaký velký rozdíl krom ceny?

 

 

@vendelinek to by byla ta nejlepší ale i nejdražší varianta ale bohužel to už je moc velký zásah a to mi nepovolí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Vena garážmistr napsal:

udělali nějaký ten kamenný koberec. A klouže to ještě víc

To nechápu. Venkovní schodiště u rodičů nám taky pořád klouzalo. Ať se použila sebelepší neklouzavá dlažba, stejně to klouzalo. Tak jsem jim na to natáhl kamenný koberec (Topstone) - přímo na ty dlaždice, protože držely - a od té doby to je svaté.

Brixtrovi jsem našel už i Báča beton v akci, pak to vyjde na 1.500,-- ;) O víkendu jsem dával Báča kamenný koberec na schůdek a vaničku k bazénu a dělalo se mi s tím líp než s Topstone. Ale kvalitu posoudím až za několik let ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...