Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Emotion Day(s) 2018 - Peugeot Roadshow


46reddy

Recommended Posts

Díky za dnešek, osobně jsem viděl a poznal prvního klubáka Verýska a minul se MJSytičem, který přišel o tu čest být druhý v pořadí. Škoda jen, že mě limitoval čas daný pauzou v zaměstnání, tak snad příště hodím i nějakou tu projížďku a i ten pokec bude malinko delší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska po práci jsem se byl podívat,  dakarsky speciál nemá a civilním autem nic společného. :D

Projel jsem si pár aut, samy automat... více než autům jsem se věnoval pokecu s @Verysek a taky s Karlem,  který si mě z loňska pamatoval :super ... moje komentáře k lakování a i mojí jízdu s GTi... aneb takhle rychle jako loni na Emotion Day jsem ještě se svým GTi nejel. :mad: Ke svému autu se chovám lépe. :D Taky proto jsem po odjezdu na dálnici pouštěl @Verysek s řidičem v GTi ... můj motor byl ještě studený. 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes v Liberci ED super :D

Až na to počasí a hnusně hustou dopravu v okolí Globusu. 

3008 a 5008 bomba, ale 308 to je slušná bestie :cool: (škoda že pršelo a na rychostce na Mníšek se sraly dva náklaďáky 70:bacha)

Ale i holky si to docela užily...:super

20180622_143050.jpg

20180622_160615.jpg

20180622_142648.jpg

20180622_160442.jpg

20180622_160328.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsme dnes byli. Projeta 5008 GT 2.0HDi 180EAT 8, tam mě hodně překvapil nový automat. :potleskŘadí neznatelně, plynule a ve sport režimu krásně motor roztočí a při prošlápnutí plynu kopne i o dva kvalty níž. Peugeot 308 GTi asi všichni známe. Ale asi poprvé jsem se svezl i bez sport režimu. To je rychlý hatchback na skoro denní používání. Co se stane po zmáčknutí tlačítka Sport víme všichni. To auto je zbraň. :D No a nakonec 3008GT line 2.0HDi EAT 8. Tam mi přišlo, že je to ve sportu umírněnější. Ale jinak nadmíru pohodlný rodinný auto. Jediný, na co bych si zvykal jsou sedačky, to prodloužení pod stehny mě nějak tlačilo ze spodu do stehen. :myslim 

 

DSC_0095.JPG

DSC_0094.JPG

DSC_0109.JPG

DSC_0110.JPG

DSC_0111.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak stejně jako -sallyk-jsem se 29.6. na Kladně setkal s Verýskem kterýmu dodatečně děkuji za to jak se o nás starala:papa a měla se mnou trpělivost za volantem 308 GTI celou hodinu protože manželka řídit nechtěla tak jsem je rád povozil celou hodinku-ani mně to nevadilo:D. Syn byl taky spokojen a hned by GTI koupil.

Tak že mnoho klidných kilometrů a na další povedený akci ČAU

special.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...