Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Emotion Day(s) 2018 - Peugeot Roadshow


46reddy

Recommended Posts

Nevím jestli to napsat sem ale 308 GTIse tu probírá.

Náhodou jsem narazil na zajímavý článek o 308 GTI

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/nove-testy-spotreby-maji-dalsi-obet-ani-tohle-auto-uz-za-par-tydnu-nekoupite/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Pokud někdo chcete koupit GTI tak si pospěšte.:papa

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám. :) Ale ještě s tím hezcim předním naraznikem. :roker

Čekají na schválení motoru a taky se objeví v nové 508, ten motor potřebují. Ale nepotrebuji enormně pospíchat).

Bude to nejspíše jen evoluce kvůli emisim, podobně jako přechod z RCZ-R do 308 (E5->E6).

Zvazuji účast na ED a vyzkoušet GTI ... Ale bude stejné jako starý model... :Dmožná pojedu zkusit ten 8 st. automat. A možná něco s 1.2 trihrnek... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

U Dneska jsme pojezdili v Příbrami. Nejdřív 5008 s 2.0HDi 180 EAT8, aisin řadí pěkně, zkusili jsme i sport režim a řazení pod volantem, prima.

Pak 5008 s 1.2PureTech 130 MAN6, motor mi překvapil, jeli jsme 3 + kluk 7let (jako ve všech autech), motor táhnul pěkně, jen to chce trochu točit, ale na normální ježdění to vůbec není špatné.

No pak 308GTI, to je peklo na kolech, svezli jsme se nádherně, téměř pořád ve sport režimu, krásný zvuk, ještě když si střelí do výfuku, paráda. Torsen a odklon předních kol dělají v zatáčkách své, jede to jak po kolejích. Podle ukazatele na budíkách jsme z toho dostali 230hp. Brzdy jsme taky vyzkoušeli, no rychlost sem raděj psát nebudu. 

Zakončili jsme to Travellerem Long 2.0HDi 150 MAN6, svezení příjemné, na cestování pěkná kára, výhled z auta moc dobrý, ale raděj bych do toho automat, budou tam také montovat 8st aisin, takže to bude prima.

Prolezl jsem si i Riftera a je to žhavý kandidát na další auto. I-cocpit v něm super, prostoru všude dost a to tam byla krátká verze, já bych raděj prodlouženého. Doufám že na příštích ED už bude k poježdění. 

Pojezdili jsme s klukem i na dráze z RC autama, kluk si zaskákal na hradě a lev maskot tam bavil lidi. 

Za mě prima akce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...