Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Emotion Day(s) 2018 - Peugeot Roadshow


46reddy

Recommended Posts

Tak to je škoda. Vím, že ty automaty nemusíš, ale ten nový 8st. je vážně paráda. Hned bych ho bral do GT :aut  Na to že to je pořád měničová verze, tak to řadí naprosto neznatelně. Oproti té AM6, co mám já, ale i oproti té stávající AT6 je to o poznání krok kupředu :super
No třeba se dočkáš pak na nějakém srazu ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 5. 2018 at 14:38, MJSytic napsal:

Jelikož je těch dnů víc, tak jsou to "Emotion Days" 

Jelikož se budu účastnit jen jednoho dne, tak je to pro mě "Emotion Day":aut

A právě jsem viděl reklamu v Tv a je to "Emotion Day" ,tak mě netahej za nohu :P

V tom případě máš blbě název vlákna :D:papa

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJSytic-díky za foto konečně se o mně píše:D jseš pořadatel nebo návštěvník v neděli jsem tam zas na GTI.

Škoda že jsi mne nezastihl když jsem seděl v 3008,mněl jsem jízdu s automatem 8kvalt 180koní.

Super svezení v super autíčku- velice jsem byl překvapen rychlostí organizace a přístupem personálu. Dokonce mne slečna pozvala na kávu ale asi to nebylo nic osobního:(

Jelikoš jsem mněl po skončení jízdy čas a byla volná 5008 tak jsem ji zkusil také sice 1,2- 130koní manuál ale neskutečně překvapenej jak to auto frčelo-nekecám. Kdybych to neřídil nevěřil bych tomu.:super

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem návštěvník, ale v Letňanech ;) Echo jsem dostal od Veryska. Mne zase zvali na zmrzlinu. Z toho si nic nedělej :aut

Jj, s tou "zlatou" 5008 jsem měl taky čest. Těžko říct, jak by se to chovalo naložené, ale takhle ve dvou to jelo překvapivě pěkně. Jen bych se bál asi trochu spotřeby. Těch prvních 300km z výroby to mělo za 9,5. Ale tak nový auto, asi to půjde dolů, až si odkroutí těžké nohy na ED :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZDravím , můžu se zeptat jak funguje EDays ? 1. stačí si pouze přes internet rezervovat vůz a čas - poté pouze dorazit na místo v čas ? 2. platí se něco ?  nebo nějaká záloha ? 3. Když nepřijedu pouze sám ale ještě s jednou osobou , je možné ho vzít jako spolujezdce ? ( Rád bych otestoval 2008 popř. 3008 :cool: )  to je asi vše , Díky   :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to "EDay" :P:D

1. Rezervace přes internet 

2. Dorazit na místo 

3. Nic se neplatí :D

4. Vyplníš nějaký papír kvůli pojištění a tak...

5. Předložit platný řidičský průkaz 

6. Nasednout ( i s dalšími osobami :))

7. Užít si jízdu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic se neplatí. Stačí se jen přes internet včas a řádně přihlásit. Na emial přijde zpráva o registraci a veěkeré informace. Nevadí, že bude ještě jedna osoba. Ta může sedet vzdadu jako spolujezdec. Organizátoři jsou vždy ochotný. Podmínkou je mít platný OP a myslím dva roky nejméně starý.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • MJSytic changed the title to Emotion Day(s) 2018 - Peugeot Roadshow

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...