Přejít na obsah
Schreek

Volby do vedení klubu 2018 - 2021

Recommended Posts

Naznačovat už můžeme :D

Přišlo přesně 5 kandidátek (dle pořadí, jak došly): @SV 24, @306-Kubik-S16, @Lucy sv 24, @Weri 605 a @Print

Já všem kandidátům gratuluji a děkuji. Jejich kandidátky budou zveřejněny dnes, pracuje se na tom.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Posledních pár slov k tomu.. Ani jeden z nás co se hlásíme do vedení klubu by se za normálních okolností nehlásil. Ale zklamalo nás, že nikdo nechtěl kandidovat! A nechat dojít tento skvělý klub (a nejen to!) do ,,kopru" se nám prostě nechtělo! Není nám klub lhostejný a budeme se snažit dělat vše proto, abychom klub udrželi minimálně na stejné úrovni! Vím, že spousta lidí časem bude tvrdit co vše děláme špatně a jak by to dělali jinak... ale... Měli jste možnost s tím něco udělat a přihlásit se do voleb! 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Štěpáne (  @SV 24 )  také slibuji,  že v pozici již obyčejného hejtra budu případné protivce, rejpalisty,  ******* a další hejtovat do bezvědomí ;)

....v rámci pravidel fora samozřejmě. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

asi viem, kto vyhra volby :), ale teraz vazne, som rad, ze sa nasli kandidáti, ktori chcu, aby klub fungoval dalej a pripadne sa aj rozvijal :potlesk 

Upraveno uživatelem TomasARN

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nemam problem pomoci s organizaci srazu, zkusenosti mam dost a dost. Bohuzel jsem k tomu v minulem vedeni moznost nedostal a resil partnery, coz mi moc neslo. Takze pokud bude zajem, rad pomuzu. Take, jak jsem psal.

Upraveno uživatelem Scratch

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku