Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilátor pořád jede na plno


Nick406

Recommended Posts

Ahoj chtěl bych se zeptat měl jsem ted pujčenou 406 2.0 16V 2000 asi před rokem se tam měnilo relátko sahary v teple když se sepla tak jela dokud se nevybila baterka.Tak se vyměnilo relé ale málokdy se vůbec sahara po vypnutí motoru za ten rok sepnula no a včera se mě sepnula a zase tak že se vybila baterka :bojim tak jsem potom po přijezdu projistotu vytáhl pojistku a když jsem jí ráno ted vrátil tak se okamžitě sahara zase rozjela i když auto celou noc stojí :bojim může to být zase relé nebo je problém úplně někde jinde ? :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a bude se připejkat taky. Protoze tam dochazi k nejakymu zbytecnymu jiskreni. At uz poskozenym větrákem nebo nejakou indukcí při dobehu větráku. Chtelo by to zkusit tam dat RC člen na odstranění jiskření. Ale ja nevim jaky hodnoty pouzit, vím ze se daval kondik 1M + odpor nevím jak velkej. Treba nekdo poradi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Relé jsem vyměnil ale po nasazení pojistky ventilátor okamžitě sepne což před rokem nedělalo ale když odpojím to prostřední modrý vypne ak tomu nějak nechladí zrovna moc klima ........nápln nová a taky vyloženě nikudy neuniká klimatizace je tam automatická.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno jsem to prolezl nic nějak zvláště zoxidovaný nebo poškozený a jakmile vložím pojistku sahara se sepne naplno....každopádně co se týče klimatizace když jí zapnu sepne ale s tím že za palubkou to začne vrčet nebo bzučet spíš jak kdyby byl list ve větráku takovej podobnej zvuk a jestli nasatvím na 14C nebo 24 změna žádná ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...