Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skákajuca teplota


bull261

Recommended Posts

Dobrý den moc som to tu nenašiel a preto žiadam o radu. Peugeot 407 sw 1,6 HDI. teplota motora mi vyskakuje na max a to takým spôsobom že pekne drží na 90 aj 100 km a potom odrazu pri zastavení mi vyskoči na max. vypnem zapnem drží na volnobeh 90 aj 10-15 minut idem sa pohnuť spravím 200m a odrazu znovu na max. skúšal som vymeniť snímač teploty spravil som 200 km a problem sa znovu opakoval neviem či to už može byť samotný termostat alebo čo.ale fyziky nevarí ani vodu ani nič aj teplota oleja v poriadku.za každu radu ďakujem.

Upraveno uživatelem bull261
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau - kdyz ti ta teplota vyskoci na max fouka vetrak? Pokud nefouka, fouka nekdy jindy? Treba kdyz zapnes klimu ... pokud ani tehdy ne, tak mas vetrak off (jakoze nefunguje ;-)). Neco podobneho mi zacala ve vedrech vloni delat 407 3.0V6. Dokud jsem jel, teplota v pohode na 90, jakmile jsem zacal poskakovat nebo zastavil vylezla behem nekolika vterin na max + to zacalo psat, ze je motor prehratej + prestala chladit klima. Jakmile jsem se rozjel, zase to spadlo k 90 a klima zacala chladit. Akorat nerozumim tomu, ze to vypnes-zapnes (jakoze bez prodlevy?) a ono to skokem spadne na 90.

Pote, co jsem od sikovneho polskeho pana koupil novy origo vetrak za pulku origo ceny uz tyhle problemy nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vďaka akurát to riešim vyzerá to tak. Ráno keď som naštartoval tak sa krútil a išlo v pohode zastal som ventilátor sa prestal krútiť a začalo ho prehrievať. Je to asi ono a vieš mi poradiť či je na to nejaká poistka alebo sú tam relé ktoré by to ešte mohli byť ? Skorej ako sa pustím rozoberať ventilátor ? Ďakujeme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...