Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vytlmenie podbehov


misho.1709

Recommended Posts

Zdravím.

Oplatí sa na aute vytlmiť iba samotné podbehy? Zníži sa tým hluk od kolies alebo to bude len minimálny rozdiel? Oplatí sa to? Išlo by o vytlmenie všetkých štyroch plastových podbehov.

Ak áno, aký konkrétny materiál použiť? Ktorý je na to vhodný?

Zatiaľ je to iba v rovine uvažovania...

S cenovkou by som to nepreháňal, postačil by nejaký slušný pomer cena/výkon.

Koľko materiálu by sa na to odhadom minulo?

Ďakujem za každé rady.

Upraveno uživatelem misho.1709
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 406 jsem to tlumil.. Až tak zázračný rozdíl jsem nepocítil než jsem udělal tlumení i motor. prostoru a podlahy

Pokud by si chtěl dělat tlumení jen těch podběhů tak bych se na to vykašlal..Hluk ti jde převážně od motoru a věř mi, aby to za něco stálo musíš sáhnout víc do kapsy ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako určite to niečo pomôže, ale až také ticho potom nebude. Materiály su STP, Dynamat, Ground Zero a pod, je toho mnoho a majú aj špeciálne na časti motorového priestoru, podlahy a tak. Ja som robil všetky dvere, a bolo to počuť hned. Robil som aj 5 dvere a hneď to nabralo na váhe a inak sa zatvárali. 605 mala výborne odhlučnenie aj tak. Nizkohlucne pneu od Dunlop, a bolo to celkom fajn. Tlmil som bitumenovymi pásmi, ale ak to robiť tak zmysluplne a účelne. Ceny od 50€ hore, strop neexistuje, videí je na ybt dosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dveře ano ale ne jen podběhy.. je pravda že gumy dělají hodně, ale když už bych se do toho poustěl tak minimálně motor.prostor+ podběhy a při nejlepším dveře

 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...