Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ruční deaktivace přiklápění zpětných zrcátek


HonzaT

Recommended Posts

Chtěl jsem v autorizáku deaktivovat sklápění zrcátek na zimu . Bylo mi řečeno,že jim to přes dia nešlo.Sklopím tedy před vypnutím motoru zrcátka tlačítkem .Při odemykání se neotevřou .Můžu v klidu kloub zrcátka pokud je nějak zamrzlý postříkat rozmrazovačem na sklo.Po té zrcátka opět tlačítkem otevřu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Ano z Ka. Jezdím do autorizáku v Suché. Se servisem celkem spokojený. Vedoucí mechaniků velmi vstřícný. Když to nemohli deaktivovat, tak mi dali aspoň zadara rozmrazovací sprej na okna ať si ten kloub zrcátek postříkám. 😁 Zrcátka řeším v popise výše a nemám s tím problém. 😉

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Chtěl jsem se zeptat, na mojí P5008 r. v. 2011 mi nejdou přilopit zrcátka ani tlačítkem na dveřích a nepřilkápí se ani pří zamknutí. Docela bych to uvítal abych měl přehled o zamčení a ušetřil místo u obchoďáku. Jsou sklopné zrcátka u všech výbav nebo jen u některých? Vin VF30A9HR8BS233069. Uvítal bych i nějaké další údaje k výbavě, neboť jsem ho koupil ojetý a měl by to být dovoz z Francie. Předem moc děkuji za informace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...