Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Disky,kola


michspu

Recommended Posts

No tak jsem znejistěl , ale 225 šíře se tam vejde. Určitě to tam ale nepatří na 16"  :bojim

Pneumatiky pro Peugeot 406 Break (8*) 2.2 HDI 98kW 2179ccm 4x108 10/1996 - 10/2004

Následující pneumatiky jsou vhodné pro použití na Vaše vozidlo Peugeot 406 Break (8*) 2.2 HDI v závislosti na průměru použitých ráfků.

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci všem za odpovědi kašlu na ty kola víc starostí než užitku 

před 5 hodinami, michspu napsal:

Dobrý den mám 406.kombi 2,2 hdi r.v.2002 našel jsem kola s diskama o rozměrech 225/50/16 disky mají et 22 jestli nebudou kola drhnout o podběhy a podobně děkuji za informaci. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zdravím, může mi někdo kdo má zkušenosti poradit??? Ve velkém TP mám 6.5j X 17 ET31. Na autě mám zapsané originaly 6.5j X 16 ET 31 (obojí zapsané, jenže jsem si koupil Japan Racing 8x17 ET 35 a chtěl jsem původně gumy 215/45 r17 což asi nepůjde jak jsem četl a 205/50 nevím kvůli výšce profilu.?

Díky za info 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 307 sw po fl 2008. Bez podložek? Právě že to mám kvůli podvozku když šlo auto o 3.5cm k zemi a na těch 16kach to nejde. Ale hlavně nevím jaké pneu aby nedrely jinak vejít by se mohly když ten podvozek má 2x užší pruziny. Jinak je to stavitelak TAcko 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

45% z 215 je 96,75 mm

50% z 205 je 102,5 mm

Proc by neslo https://www.youtube.com/watch?v=YlzO4gFIVNI ? 215/45 dokonce i 215/40 se v bezne nazouvaji na 9" disk. Ale jak pise Beda u Tebe bude problem spis kombinace 8" sirokeho disku, vysokeho ET 35 a auta u ktereho diky zadnim podbehum a blatnikum nemas prostor pro tyhle kola.

Tady si zadej kola co mas VS kola co chces a uvidis:  https://www.willtheyfit.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by jsme vychazeli z rozmeru Challengeru coz jsou originalni disky o rozmeru 6,5" x 17" ET31 tak Tebou zvolena kola :

8" x 17" ET35  pujdou o 23mm blize k podbehu a o 15 mm budou vic vycuhovat

8" x 17" ET20  pujdou o 8mm blize k podbehu ale o 30 mm budou vic vycuhovat

Vysoke ET bys snizil podlozkou na miru aby disk nedrhl v podbehu, u nizkeho ET je riziko ze kolo bude vycuhovat zpod blatniku, ale taky je to jen plech, ktery se da pripadne upravit.

Pokud mas v TP 17" disk mel bys k nim mit zapsany i pneu, drzel bych se techto rozmeru, kvuli zachovani polomeru kola, aby tachometr neukazoval nesmysly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...