Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 nestartuje


cernajs

Recommended Posts

Zdravim

Pokud to tu je omlouvam se neni cas to tu procitat vse tak se ptam.

Peugeot 406 1.8 16v 81kw auto normalne jezdilo vecer zaparkovano a rano uz proste neslo nastartovat motor toci palivo tam jde ale proste nechce chytnout po striknuti startovaciho sajrajtu do sani auto taky nechytlo tak prosim o radu vstriky jsou dobre svicky vymeneny zkousel sem aji tu listu co je na svickach vymenit a furt nechce startovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozri nenavazaj sa tvoj pristup sa mi nelubi robit z ludi idiotov   ,vstup si do svedomia ja ta neosocujem ani nezosmiesnujem   ,ja nic nerozoberam tak nevymyslaj , napisal som jasne mas iskru ? ak ma tak nic rozoberat nebude 

ja ho nepoznam ,neviem aky je schopny motorista a take zakladne veci snad ucili v autoskole ci ?  a toto mi na vrub nepripisuj ok?  pisal ze tam palivo ide tak neviem co si pod touto vetou predstavujes ty 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro upresneni aby nedoslo ke spatnemu pochopeni

Jiskru zjistim odmontovani ty zapalovaci civky a nastrkani svicek do ni a pokusem startovat? Pokud ano nehazi to zadnou jiskru.

Vymontovat neco problem neni neco malo umim ale ne vsechno proto se obracim na vas tak se tu nehadejte prosim je to zbytecne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ty porad temer v kazdem vlakne zvolis hned jeden z horsich scenaru.

Co treba se zeptat jestli vubec sviti kontrolka motoru na pristrojovce........nebo neblika klic.......

Pokiud uz zkousis jiskru tak nestaci dat svicky do listy ale prilozit je na kostru motoru stranou zavitu a pritom je tlacit do listy.

Upraveno uživatelem straki007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemas rad oponentov ,kto sa riadi vlastnym rozumom a neleze ti do zadku ale to je tvoj problem

doteraz som ta respektoval  ,ja nechcem byt s tebou za zle  ale chovas sa nepekne

na fore je viac sikovnych ludi (nemyslim seba) ale ani jeden z nich sa nechova  tak povysenecky  ako ty 

namiesto toho aby si kamaratovi povedal co zle napisal si z neho urobis prdel  a nasekas tam x smajlikov  nebudem menovat  aby sa neurazil vazi,m si ho 

toto je tvoj styl jednania na fore 

ako mechanika ta uznavam ale ako cloveka  co sa medziludskych vztahov tyka  stojis za staru belu sory ale nemam problem ti to napisat 

 

tvl  zase nerob z tych mladych idiotov  keby mu svieti kontrolka motoru tak to asi napise 

a u tohto auta kontrolka takmer nesvieti mal som to auto

sem tam preblikne a tot vsio

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznas mne osobne a tudiz mne nemuzes soudit......nikdy jsi se mnou nemluvil ani nevidel tak se zdrz laskave narazek.

Kdo mi osobne zavola muze soudit co jsem za cloveka a nemusi sem lajkovat a pjet chvalu.

Uz mne ale se...ou lidi kteri vytahuji informace od jinych a pak se povysuji ze na to prisli. Tim samozrejme nemyslim tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno blbosť, ale ja som mal sled prudkého ( z vypleštenými očami) brzdenia do dosť veľkého ostro pravotočivého stúpania a hneď prudkého rozbehu. Po vypnutí a neskoršieho štartu nič. Tak som rozhodil nárazový spínač, až ma odstavil. Musel sam ho zatlačiť a už to štartovalo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mal som ten isty problem s tym snimacom impulzov na kluke ...  Na RHZ ma mat okolo 300 ohm pokial si pamatam. Tiez tocil a nenaskocil po vymene vsetko ok. A ked tak uz vymenit aj snimac na vacke.

Fakt nema vyznam sa tu hadat a navazat. Ja som asi este sopliak oproti 90% ludi tu na fore a tiez niektore prispevky pisem jak mongol. Treba mat trpezlivost a kazdy nech poradi ako vie. Zaklad je pomoct niekomu kto potrebuje. 

Krtek 2 mi vo vela veciach pomohol a tiez niesom nejaky mechanik ani znalec. 

Este som tu nevidel nieco take ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...