Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Shreweho Satelis 2 125i


Recommended Posts

Ahojte, tak dovolte mi pridat sa k pezotackej skutrovej komunite:) 

Minuly tyzden isla Forza do sveta, aby som za par dni presedlal na Satelis:) Pezot ma uz lakal nejaky ten rok.

Jedna sa o druhu generaciu, 125ka kedze mam len Bcko, r.v. 2013 ale ledva 800km = stav noveho skutra. Kupene v SR. Doteraz sa valal len v garazi, chystam sa cez vikend pomenit naplne. Svieti, brzdi,  gumy zatial pocitovo ok aj ked uz maju roky.

Trochu som mal obavy co sa tyka jazdy v porovnani s Forzou, ale som celkom prijemne prekvapeny komfortom. Tak snad nieco najazdime najblizsie mesiace. Dalsie info a fotky coskoro:)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No nie si prvy co sa pyta..:myslim

Forza je bezpochyby jeden z top skutrov v triede, len som chcel zmenu. Moja mala este rozumny najazd aj ked bola jedna z prvych, prisla na jar ponuka co sa neodmieta, tak sla z domu.

Satelis mi hned sadol, stav novej motorky, dizajn a cena rozhodla. To som si povodne myslel, ze budem cele leto trapit malicku Primaveru po Blave (drzim ju ako zalohu, povodne pre manzelku) a pozhanam nieco az na jesen:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Len pre info k spotrebe, prva nadrz za 2.7l, cisto okresky a dialnica do cca 100km/h.

Druha nadrz za 4.1l, iba mesto styl brzda-plyn. Cakal som viac ako u Forzy, no nie cez liter:) U nej som nad 2.7 nebol ani v zime. Zere skoro ako Primavera 2T :)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no snáď nechceš zrovnávať Forzu a Satelisa ohľadne spotreby . . .  všeobecne je známe,že Honda má skoro najmenšiu spotrebu-teraz nemyslím Forzu . . . len čo som počul,tak všetci ostatný majú tu spotrebu niekde inde. . . proste  Honda tie motory vie robiť . . .  cez 3.0 som sa ešte nikdy nedostal a to bola jazda po diaľnici-plný plyn-celková trasa 315km

20170309_145903.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Tak po roku mame natocene cez 5000km, vacsina v mestkej dzungli, absolutne spolahlivy a hlavne pohodlny skuter pre moju telesnu schranku:) 

Len pre zaujimavost, na jesen nam pribudol do serie Django 125 Allure (este karburator) povodne mysleny ako nahrada za Vespu. Nadsenie z dizajnu vydrzalo iba par dni, mne ani manzelke nesadol. Tak siel na Vianoce do sveta.

Takze hladanie nahrady pokracuje...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...