Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vítáme mezi námi nového moderátora!


Guest minimaxa

Recommended Posts

Guest minimaxa

Vážení členové klubu, chtěl bych se s vámi podělit o radostnou událost. Vybrali jsme mezi sebe nového moderátora, který jak doufám, bude dobrou pomocnou rukou a nohou v našem moderátorském týmu. :super

Stal se jím člen @brixtr, kterému tímto děkujeme a doufáme, že neztratí počáteční nadšení pro tuto mnohdy nezávidění hodnou činnost.;)

Přeji slunce v duši a pevné nervy! :D

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to shrnu, moderátor udržuje pořádek na fóru. Dohlíží na to, aby byla dodržována pravidla fóra. Přesunuje témata, upravuje text apod. A to buď tím, že sám fórum prochází (čte) a nebo tím, že vyřizuje nahlášené problémy od ostatních uživatelů fóra :)

mod.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezva a díky. Já jsem to tak nějak tušil , ale chtěl jsem mít jasno. :super  Kdyby měl sám procházet celé forum a číst všechny příspěvky, tak to je na 5 hodin denně plného nasazení . . .   tedy tak to tipuji  :o

Tímto se samozřejmě přidávám s obrovskou poklonou novému, ale vlastně všem členum vedení a učinkování na foru :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, dobře. :ticho   Nicméně jim byla svěřena nějaká pravomoc, takže asi mají nějakou důvěru.  ;)   Já bych asi těžko mohl dělat moderátora, když mi ještě nezaschla barva na členském průkazu . . .   :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...