Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

No nevím, zda rapidně, ale pod 9L se dostat dá. A kdybych jezdil "klobouka" možná i pod 8L. Ale proto jsem si V6 nekupoval :roker

@Milan+ No aspoň se tu netvarim jak prorok, že všem ukazuju tu jedinou správnou cestu. Benzín tu byl daleko dřív, než já. Já jen vytrvale tvrdím, že mi nafta do domu nesmí a fertig. 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak po sobotním ošetření prahů a nadkolí máme další a tentokrát velký update. Dnes jsem si konečně vyzvedl zkompletovaná 18" kola s novými letními pneu. Myslím, že @MilanF1 odvedl tradičně dobrou práci :super  Samozřejmě jsem neodolal a přezul ...

20180808_180547.thumb.jpg.3399b0c150c9e88f030eff5658d5fbd6.jpg

20180808_194314.thumb.jpg.2e83d0c8aa8dd29e90150f68bf7817f9.jpg20180808_195620.thumb.jpg.5046ec3e505eb5dd31db60e323e369b4.jpg20180808_195633.thumb.jpg.1e7fffe0684e53403c393d208d660768.jpg

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimnost se ceni. Ale mezera by mela byt stejna, leda jestli jsem to vyfotil po sundani auta na zem a jeste jsem nepovolil rucni brzdu? Ted nevim ... Koncil jsem levym zadnim kolem. 225/45/17 > 225/40/18

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, agresssor napsal:

Cim vic to ctu a koukam to  SBéčko tim vic se mi zacina libit.Hlavne teda ten motor :D 

Jo, na ten si rozhodně stěžovat nebudu :super  Jak jsem psal už - je třeba smířit se se spotřebou 10 na 100 (ale kdybych pořád prasil dá se samozřejmě i za o hodně víc) a tím, že to je jen s automatem a není co řešit. Na DSG jsem si ale zvykl hodně rychle, ve verzi s řazením pod volantem se i s automatem můžu hezky sportovně povozit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, SV 24 napsal:

dal bych pružiny.. je to pěkná koza takhle :super a pneu za mě proč ne. Mám je na 406 a za ty peníze paráda. I na okruhu v Mostě nebyl problém! 

Nevím, nevím... Sportovní pružiny jsem si kdysi vyzkoušel na 306 a už se mi do toho moc nechce. Mohlo by to být sice i nižší, to jo, ale utrpěl by komfort a už teď je lehoulince znát přechod z 225/45/17 na 225/40/18 :myslim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Themisto jsou podle mě také nejhezčí kola, které kdy Škodovka udělala. Vždycky jsem je chtěl mít na Supovi, ale jelikož jsem nakonec pořídil Passata, tak jsem je měl alespoň na něm. Hned to auto prokouklo. Neměl jsem nikoho, kdo by mi je tak hezky udělal, takže jsem je dával do prášku a pak se lakovali. Takovou volovinu už nikdy neudělám... Celkově paráda. Zvuk motoru musí být mocnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Moral3z napsal:

Themisto jsou podle mě také nejhezčí kola, které kdy Škodovka udělala. Vždycky jsem je chtěl mít na Supovi, ale jelikož jsem nakonec pořídil Passata, tak jsem je měl alespoň na něm. Hned to auto prokouklo. Neměl jsem nikoho, kdo by mi je tak hezky udělal, takže jsem je dával do prášku a pak se lakovali. Takovou volovinu už nikdy neudělám... Celkově paráda. Zvuk motoru musí být mocnej

Jo jo návykové :super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Moral3z napsal:

StibTo: Na tohle se zvyká dobře, ale do horšího už asi nikdy jít nebudeš chtít. Ale co pak :D

Těžko říct .... :)  Zatím to neřeším. Možná Chrysler 300C 5.7 V8 Hemi? :D

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...