Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

Jo jo to já fotil v té základní poloze. Když otočím klíčkem jde páku zatáhnout a pak lze bajonet strčit do auta. Ale právě tam jde volně, nezacvakne a vypadává zpět... Prostě to chce asi víc rozpohybovat ty kuličky, hlavně tu malou nahoře, která po stisknutí "odpálí" ty 3 pod ní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@SV 24  Jo, no :(   ... Ale tak vidět to není. Zítra jedu za MilanF1 tak na to kouknem, zda by s tím šlo něco udělat. Ono celkově jak je V6 těžká je to zvedání takový problematický. Uvažuji o dodatečných zvedacích bodech, záslepky tam pro to jsou.

@Roman Bazi Děkuji ! ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem byl presto ze byl statni svatek na brzde ( motorpower.cz ) kvuli odmereni vykonu. Ukon probehl na zname brzde MAHA LPS 3000 4×4. Vysledek - 187kw (255hp) a 321nm. Cisla udavana vyrobcem jsou 191kw / 260hp / 350nm. Takze ten vykon je v pohode, v norme, motor je v poradku. Ale ten kroutak tam proste neni a nebude - ale pry 350nm na 3.6FSI snad nikdy nikdo nenameril. Maximalne mohu nechat vymenit svicky, byly delany 35.000km zpatky pri stavu cca 87.000km.

Druha cast bylo napojeni vozu na diagnostiku. Nechal jsem si aktivovat XDC (presun vice vykonu na vnejsi kolo v zatacce pokud je vnitrni kolo nadlehceno pri prujezdu a ztraci trakci - ale nechal jsem to nastavit na vstupni uroven "1", takze by to nemelo do rizeni moc kecat). Pak aktivace zobrazeni rychlosti nastaveneho tempomatu na displeji - tohle mi po rizeni P407 hoodne chybelo, jsem spokojen. A nakonec vypnuti otravneho "beep" potvrzeni o uspesnem sparovani telefonu pres BT.

Jo a posledni vec - auto jsme museli privazat vzadu za tazne, takze jsem vyndal bajonet, chlapik vzal zeleznou kostku a poradne to tam naklepl, az bajonet zacvakl :)

20180508_092420.thumb.jpg.c0ff9f52fed52388bdd28d1bfb20b18b.jpg

20180508_092447.thumb.jpg.27a9b759dc383046b0ae56c19f477b5e.jpg

20180508_110703.thumb.jpg.a7c3a345618a535b6b81b8597833b1eb.jpg

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo :)  No ona je ta hneda opravdu hodne tmava ... tak 7 z 10 pripadu na to i sam koukam a rikam si ze to je cerne. A pak vidim nekde cerneho Superba a bez ohledu na to jak je to nalesteny ci jak pekny kola na tom jsou je to porad o poznani vic "tuctovy" v ty cerny metle :)

 

 

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Milan+ napsal:

A co na to spojka? 

Kdyby spojka nefungovala tak to asi nepisu. Funguje na plnej penal.... Nevim cim to tenkrat bylo.... Asi mela najeto 1500km za dva dny vcetne jizd do kopce max na jednicku :D a unavila se? Nevim. Kdyz ji ted dam skoro plnej, coz jsem dal, tak ani neklouzne. Ma celkove umet prenest pres 600Nm. Pokud s ni nekdo predtim netahal jachty.....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba moduly osvětlení jsem nafotil ten zadní i rozebíral bo tam jsou stejně jak vepředu divný "mapy" - no nebo spíš byly. Pokud to nejsou ty dvě černé mřížky na předním stropním modulu tak už nevím :)

20180513_184729.thumb.jpg.80078c6a0413a8dce8cb5bf26c88088d.jpg

20180513_184707.thumb.jpg.7c810197eb7586a4ebe0dba0e4634d30.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...