Přejít na obsah
StibTo

StibTův Sup 3.6 V6

Recommended Posts

V 28. 9. 2018 at 19:51, Agrafik napsal:

Kosika? Kudy jsi jel , kam? a za kolik byl trajekt?

Praha > Livorno. Trajekt 2 osoby + auto a zpět tuším 250€

image.png.f6cd96a66b001b657736e7db9b1d0e6a.png

Upraveno uživatelem StibTo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Chystáš se na Korsiku? Supík jel přes Německo a Rakousko, celkově 1.100km bez pár km, tam jsme vyjížděli v sobotu v 08:45 ráno a do hotelu v Livornu dorazili zhruba ze 21:45, takže 13 hodin. Samozřejmě včetně několika přestávek, nejdelší z nich cca 30 minut na oběd na odpočívadle v Německu. Výsledná spotřeba 8.9L/100. Rakouskou dálniční známku jsme pořizovali dopředu, po cestě jsme platili pokud mi paměť slouží už jen průsmyk v Rakousku a mýta v Itálii. 

1902576895_Beznzvu.thumb.png.8fa78ac9ee5d685bc2dad5981ba55f7b.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chystám a sbírám tipy... 13hod,to je pohoda a na trajektu se dá odpočinout. Jak dlouho to pluje? Na trajektu bylo na Supa dost místa? Na lodi jsem s autem ještě nebyl, tak vůbec nevím co a jak. Livorno je údajně na Korsku optimální . Jinak spotřebu máš v pohodě, předpokládám, že jsi to na dálnicích nešetřil ,hlavně v Německu :D.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Predpokladas spravne, Deutsche Autobahn se musela vyuzit :)  Ale jelo se tak 150-170 prevazne, misty 200 no a samozrejme jsem neodolal a jednou zkusil VMAX (teda 1x tam, 1x zpet). Mista na trajektu bylo hodne malo, fedruji to tam pod tlakem, auta namackany na sebe tak, ze se z nich neda pomalu vylezt... z toho jsem mel dost vitr, ale vse dobre dopadlo. Z Livorno do Bastia tj na severovychod Korsiky to plulo 4,5h. Na lodi jsem si teda osobne moc neodpocinul, ten hluk od lodniho motoru je vsudypritomny.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku