Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

před 15 minutami, MJSytic napsal:

A už je to teda rychlejší než Mondeo, nebo ne? :aut

Myslíš než Jiříkovo? :)  No naháněli jsme se jenom jednou, nemám osobně zapotřebí to příliš zkoušet v běžném provozu. Ale možná námět na "sprinty-minisraz" :aut

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Whoops, nějak jsem si toho tady asi nevšiml :myslim   No cca 1.7t. Všude fůra odhlučňovátek, motor je těžkej a tak. Jako ten motor a výfuk by mohly být v kabině slyšet i víc ale tak když je to koncipovaný jako manažerská limuzína nebo taxík...

Jinak nedávno překročeno prvních 10 tisíc kilometrů s autem. Za jen 4 měsíce na mě vcelku slušnej nájezd, ale je potřeba vzít v potaz tu Korsiku na 14 dní, to bylo 3.500km.

image.thumb.png.e3f2eee4e8e994a8595f5c4b124d65d4.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozřejmě, japonci to mají v hlavě dlouhodobě vpořádku a naštěstí nikdy nějak výrazně nepodlehli nejprve diesel-posedlostí a pak ani tomu pitomému nesmyslnému downsizingu.

Ad Lexus-známý měl kdysi IS-F a byl to jedním slovem MASAKR. Bezporuchové pohodlné auto použitelné na každý den a nebo taky supersport na víkendy. Dokonalost.

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 8. 2018 at 23:10, MilanF1 napsal:

Ideálně žlutá, na kterou je svolavacka na celolak. :D 

Stane se svolávačka i v lepších oddílech. Ale vzpomínám si, že když v počátku náběhu výroby 206 měl Peugeot problémy s takovou tou ohnivou oranžovou barvou, tak se to tutlalo a žádná svolávačka nebyla.

Tenkrát ta barva strašně rychle bledla, doslova před očima. Což nevadilo, dokud se nemuselo něco lakovat. V době předání zákazníkovi jakžtakž OK, ale za měsíc byl lakovaný díl pořád stejný, jenže zbytek auta mezitím vybledl. Tenkrát na to chodila barva přímo z továrny, ale nikdy to nebylo ono. A že by byla svolávačka?? Ani jako.

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Whoa, září fuč a žádný update - no tak alespoň nějaký odečet spotřeby. Po dovolený jsem v jeden moment o ten dlouhodobej nájezd přišel, prostě jsem si to asi omylem dlouhým stiskem vynuloval. Tak teď je tam "nově" zase skoro 3.000km a spotřeba osciluje okolo 10.6 plusmínus 1 deci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...