Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

tvl, slusny, ale na to ze jsi se potkal s kamionem, tak jsi dopadl jeste celkem dobre. Taky se priklanim nechat co nejvic puvodniho, no prah bych asi menil...... Nikde tam nevidim nic za 120 000, mozna tak do tech 80 a i to mi prijde dost. No proste musej odrat pojistovnu, a pak nam to POV vsem zase zdrazej....... to neber Tome osobne, to je bohuzel realita :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad cena - jasny, no. Pro ne je to byznys. Ani se tim nejak netajili. Dneska jsem rano rekl, at si daj na cas, ze me (narozdil od beznyho zakaznika) zajima KVALITA, ne rychlost vyhotoveni. Jinak doma je jeste C4 v benzinu, ano. Takze kdyz mi bude chybet benzin nastesti je cim jet :)  Udelam pak nejaky fotky az bude cas, ta Octa neni spatna, nicmene je to nejaka nizsi vybava asi a proste se Superbem (ktery mam taky v druhy nejnizsi vybave, kdyz pominu priplatky) se to fakt neda vubec srovnavat. Ale je to pekny a prostorny auto, liftback a v kufru jeste vic mista, nez v Superbu - protoze v Superbu je na ridicove strane kufru autobaterie a tady jen obrovsky vyklenek. To same vpravo.

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá tam už by se nevešla :D    Ale takhle je to lepší, baterie je v teple, v suchu... Holt museli řešit tažení vodičů skrz celé auto ale to mě netrápí :)

image.thumb.png.7572673664b8993012b61c9402264954.png

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem předesílal přikládám pár fotek dočasného povozu... Je fakt, že na tu spotřebu bych si asi dovedl zvyknout :D  Ale to že mi to ve 2.000ot/min cpe další převodový stupeň a výsledek přeřazení je příšerný dunění je teda mega humus...

20190717_181755.thumb.jpg.d32621b2683db0182ce17c520920cde7.jpg

20190717_181742.thumb.jpg.fe862e9b39e89d62934fd76b6b80fe92.jpg

20190717_181722.thumb.jpg.43454804b90cbccfbb4ccaf0086daafb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 7. 2019 at 10:09, Scratch napsal:

tvl, slusny, ale na to ze jsi se potkal s kamionem, tak jsi dopadl jeste celkem dobre. Taky se priklanim nechat co nejvic puvodniho, no prah bych asi menil...... Nikde tam nevidim nic za 120 000, mozna tak do tech 80 a i to mi prijde dost. No proste musej odrat pojistovnu, a pak nam to POV vsem zase zdrazej....... to neber Tome osobne, to je bohuzel realita :(

Práh ani náhodou,vytáhnout,víš co to je svárů a bodování,porušená podlaha dole v lemu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovácký "pomocník řazení" je něco strašnýho, to je teda pravda :D Člověk to musí ignorovat, jinak to nejde.. Ale spotřebu mají jejich diesely perfektní, u služebáku (tam máme teda dvoulitr 110kW) to i při dost svižné jízdě nepřeleze 5.8l/100km.. Praha - Lipsko za dvě a půl hodiny (a to jsem se u Drážďan minimálně deset minut zdržel), z auta jsem dostal až 230 (víc jsem si netroufl vzhledem k úzkým a vysokým gumám na kterých auto trochu poskakovalo) jinak často kolem dvoustovky a auto mi pak napsalo průměrnou spotřebu 5.5l/100km :) Ač spotřebu nerad řeším, tak tohle bylo hodně milé překvapení :D Jen to pohodlí základních sedaček je strašné :(

Jinak se Supem je to pech, držím palce ať to dobře dopadne, co nejrychleji se auto dá do kupy a bude to udělané pořádně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Milan+ napsal:

Práh ani náhodou,vytáhnout,víš co to je svárů a bodování,porušená podlaha dole v lemu....

to muze byt uz ted poruseny dole...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řazení úspěšně ignoruju i v Citroenu.. Tam je to ultra nesmysl - ve 2.000 otáčkách ti to už cpe další stupeň. Benzín bez turba... Co se asi stane? Otáčky spadnou tak na 1500 a tam není ani výkon, ani krouťák. To u tohohle dieselu je aspoň ten krouťák. Snažím se řadit nejpozději ve 2.500, snad to dělám správně. Jinak zatím 140km najeto a spotřeba udávaná 5.2L/100. Chybí 1/8 nádrže, u Superba by touhle dobou chyběla 1/4. Tak když už mám být měsíc bez vlastního auta zdá se, že alespoň trochu ušetřím ... :D   Jo a taky to odsune o měsíc plánovaný servis (po 30.000km). Zjara to vypadalo na červen/červenec, teď jsem to plánoval na srpen a už je z toho zfleku září. Nu což.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...