Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

Taky netuším :)  Mám je od loňského srpna, tak těžko říct, kolik zatím najely (loni srpen>říjen letos zatím duben>teď) ale ráno jsem na ně koukal, na rovnoměrnost sjetí, na vzorek atd a zdály se mi vizuálně OK. Vím, že jsem to asi po těch reakcích loni bral tak, že je mám na řekněme 3 sezóny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ranní cesta do práce skončila po pár minutách v připojovacím pruhu na sjezdu z Průmyslové na Jižní spojku... :(

Kamioňák uhýbal z pravého pruhu projíždějící sanitce a nevšiml si mě. Vše sepsáno na místě, vinu uznal, s autem jsem se pak přesunul rovnou do autorizáku jehož mobilní pracovník na místo dorazil krátce poté, co jsem nehodu označil na Waze. Čekám na zprávu o konkrétním postupu opravy a nějaký odhad termínu. Zatím jezdím náhradním vozem (Škoda Octavia 2019 s 1.6 diesel 85kw - ano, StibTo v naftě).

20190715_094341.thumb.jpg.b24da4fb10ee3ed351db0954155fcf41.jpg

20190715_094349.thumb.jpg.fb2420cfa146569f7221a7b7e01c16dd.jpg

20190715_102515.thumb.jpg.41d7bd257c09947c3c27532f6deb7e41.jpg

20190715_094337.thumb.jpg.c0cc72afe65dc4d9d2d5d474617325e9.jpg

20190715_095256.thumb.jpg.96b8a9df94c263e07a0fc1c6c39270cd.jpg

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jauvajs. No co kolo Milan přelakuje, snad mu trošku barvy zbylo :D Ale ten zbytek je blbej, zvlášť ten práh, to asi nevyrovnají, jedině kilem kitu, zbytek bude asi v pohodě.

Ještě že to nebyl Rumun nebo Ind :o

Tak hlavně aby to udělali dobře a rychle, aby jsi si na tu naftu nakonec ještě nezvyknul :D A nenatankuj jim do toho benzín :D

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím sice zda Milanovi něco zbylo nicméně bylo mi řečeno že mají povinnost uvést vůz do stavu před nehodou. A jeden mladej chcapek se strašně chvastal jaký maj vzorniky tak mu říkám "ale tuhle barvu tam nenajdete!" Tak jsem aspoň poprosil Milana o zaslání složení a poslal jsem jim to emailem... No jsem zvědav. Ale kolo není tak důležité jako ten zbytek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Ještě že to nebyl Rumun nebo Ind :o

Byl to Čech. A vinu uznal. I písemně. Tak aspoň že tak. 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak je to s lakováním kol, ale mně třeba pojišťovna po nehodě odmítla zaplatit polepy na autě. Nebyli připojištěný.
je klidně možný že ti dají novej disk, ale lakovat to nebudou. To jen uvažuju, realita může bejt jiná nakonec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zamrzí, zvláště už jen kvůli péči jakou u Tebe auto má. Snad to vše proplatí. 

Svého času jsem na Bravě měl komplet kit od MS Design,originál plast, tmavě zelená metla a kit stříbrná, po ráně co jsem dostal zezadu v Rakousku, pojišťovna to zaplatila vše včetně přelepení těch spoilerů a extra namíchané stříbrné metly. Bylo toho za 60 tácků, auto tři měsíce staré. Rok 2001.

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky bych to odhadoval někde okolo 50-80... Ale to mě trápit nemusí. Hlavně aby to nebylo poznat. Ovšem to, že auto bylo v minulosti havarovano už nikdo neodpare 🙄 

Kolo at mi daj klidně nový, nelakovaný když bude nejhůř. Milan mi jich loni udělal 5 tak bych nechal pneu přehodit na to pátý co není tak pěkný jak ty 4 a tohle k němu odvezl ať má zábavu :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámo to bych se picnul... Moje zkušenost s autorizákem Peugeot asi většina zná :D (auto se lakovalo na 3x). Důležitý je aby to dali do kupy a ty se určitě taky nenecháš odbýt :)

Jinak malé rýpnutí (Já ti říkal, že jednou tě čeká nafta :D ještě se ti to zalíbí a bude novej Sup v naftě :D)

Upraveno uživatelem Mizlerek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nafta fakt nehrozí. Těch 85kw mi přijde že i vcelku jede nicméně to dunění někde mezi 1500 a 2000 otáček je prostě nesnesitelný. Na to si zvykat nehodlám. V Superbu o motoru prakticky nevím, až tak od 2500 otáček. Na volnoběh kolikrát člověk přemýšlí, zda vůbec motor běží. To se o té Octavii teda rozhodně říct nedá. 

Jinak k mému - taky budu raději pokud tam zůstane co tam je, jen se to opraví. A ne, odbýt se nenechám, auto si holt prostě budu muset při přebírání 10x obejít... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ani nemusíš já myslím že Octu pár dní mit budu tak třeba se pochlubím nějakým snímkem... :)

Raději než rychle pomalu ale opravdu pořádně. Ráno tam vezu ještě VTP tak jim to asi řeknu tohle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm to jsem rád že jsem nekejvnul na Rapida, to by prej byla benzínová alternativa, ale když mi oznámil že v tom bude 1.0L 3hrnek řekl jsem mu na to že to je motor tak do sekačky. Snad i řekl bych sláva za tu 1.6 naftu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rano vezl k ofoceni VTP plus jsem si podepisoval hotove dokumenty, pujceni auta a zakazku na moje. Jako masakr.... Prvotni odhad je ze tam Supik mesic bude a odhad opravy 120.000,- 😲

Samozrejme jeste zalezi, co schvali pojistovna. Takze to abych se s Octavkou rychle szil, budu s nejakou dobu jezdit... Jinak @MilanF1 slozeni barvy na kola jsem predal, pry dekuji. Tak uvidime. A kdyby to kolo neopravovali ale menili zadal jsem at nelikviduji to puvodni vezmu si ho do rezervy (to uz bych mel 6 kusu celkove)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...