Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

Tak zase jeden odečet spotřeby, foceno úplně těsně před automatickým vynulováním :)   Za mě na Prahu dobrý.

 

copy_20190612_083847.thumb.jpg.a9f5e20f4889810dd2fe5840be502b45.jpg  copy_20190612_083906.thumb.jpg.3c0b3894ad90cff535e50192c1eb6f0d.jpg 

copy_20190612_083857.thumb.jpg.202ad7bef14c64c5418e3831c725155b.jpg

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, radim.1008 napsal:

To škodovka maže podle doby jízdy a navíc automaticky? :myslim

Ano a ano. Bohužel... Nejraději bych si tam nechal dlouhodobou od koupě ale holt někdo to vymyslel jinak. 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ozzy56 napsal:

taky mívám průměrku kolem 45 km a nejezdím zrovna podle předpisů :D

Já mám průměrnou přes 60 km/h. 😄

Ale s 308 skákání po městě je spíše výjimkou. 

Peugeot nemá 100 hodin, ale 10 000 km. Takže si nevybereš. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád lepší 10.000km než 4.000km :)

Nicméně já prostě už vím, za kolik jezdím a jestli je to 10,0 nebo 11,0 mě moc netankuje. Dávám si to sem spíš pro pořádek - kdy mělo auto kolik najeto. 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yop, to jo. Do práce to mám 20km tam 20km zpět, jezdím to 5x týdně.... Čepuju 100-oktan na MOLce ... tak si to každej kdo má aspoň 5 tříd základky jistě dovede spočítat :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 2 měsících jsem se opět dostal k obnově ochrany laku. Po měsíci se mi to dělat nechce... :D  Jinak překročeno 144tkm. Dle MFD 4.800km do velkého servisu... 

IMG-20190616-WA0004.thumb.jpeg.e1e03f8d8cd789fe5c87193e8ffbad93.jpeg

IMG-20190616-WA0002.thumb.jpeg.6cb0b79ff25ac9ce80ee0a772f6efb59.jpeg

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@John_Ice  nevim, zda se to vubec da srovnavat... o 7 let mladsi auto, liftback a ne sedan, o 70kw vic, sviti to konecne poradne a ne jak halogeny v 407 atd. Na 407 jsem samozrejme nezanevrel, porad ma misto v srdci, nicmene se Supem jsem spokojen jeste vic. Zatim 25.000km s tim najezdeno. Coz o to podvozek z Octavky ale i interier je v podstate naroubovan na Passat B6 a je to znat - jenze ja mam 170cm takze mi treba takovy veci, jako siroky stredovy sloupek v oblasti kolen nevadi. A o podvozku jsem slysel snad jen to, ze kdyz koupis auto s 200.000km muzes se pripravit na komplet vymenu predku - tlumice, pruziny, cepy, tycky a ja nevimcojeste. Ja kupoval se stavem 118.900km a zatim vubec nic spatneho nepozoruji. Kdybys mel nekdy cestu do Prahy dej vedet klidne Te svezu ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodatek - prvni asi 3 roky vyroby S2 hlasili zakaznici spoustu neduhu, nekde okolo 2012 vetsinu automobilka vychytala. Nevim, zda nejak posilili podvozek, to bych musel hledat, ale co si vybavim z doby kdy jsem auto shanel (a nic z techto neduhu moje nema) trpely treba na roseni prednich mlhovek, line navinovani prednich bezpecnostnich pasu a drnceni tapecirunku pro poslechu hudby...

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice možná o 7 let mladší, ale jinak začal Sup II dělat od 2008, tak jen 4 roky a ty jsi neměl ani xenony v 407... Vím, že nelze moc poradit atd. ale třeba zda je víc ovladatelné, či zda to lépe brzdí, protože 407 mi přijde že moc nebrzdí, u jiných aut šlápnu na brzdu a flekuji, u 407 šlápnu a někdy se modlím, aby to zastavilo... No jak to napsat, už mám pod prdelí něco s tím najeto a vím co a jak, c s tím mohu udělat a čekat, když jsem si vyzkoušel 3,6 tak v 10km nezjistím nic, jen že se to chová jinak. Prostě takové ty p íčovinky co zjistíš až po x km a né jen po vyzkoušení, i třeba krizovky

zda to žere i olej víc než 2,2, voda u ostřikovače zda vydrží nějakou dobu, jelikož u xenonu 407 je to hned pryč. display mezi budíky šel do kelu při teplém počasí, RT3 hřeje jak topidlo, klapky na topení jdou do pryč atd ;)

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S olejem bych rekl ze to mam tak plus minus stejne.... Jo, obcas si to rekne - nicmene uprimne? Jestli jsem neco dolejval 3x za tu dobu, co auto mam? Samozrejme mezitim teda probehla i jedna vymena oleje.

Smes do ostrikovacu nemohu hodnotit tim, ze jsem predtim xenony nemel.

Jedna vec co mozna nezjistis pri 10km projizdce kor s nekym, kdy se tomu clovek asi boji nalozit je, ze to moc nedrzi v zatackach. Neni to proste sportak na okresky a uz vubec ne na nekvalitni okresky. Ale to jsem teda vedel, nez jsem auto koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

To ze mas 4x4 to ani moc nepoznas... Proto jsem to jel v lednu vyzkouset na Dzban na zasnezeny parkoviste. Vlastne poznas - kdyz chces vystrelit rychle z krizovatky tak bez vypnuti ESP ti to nikdy ale opravdu nikdy neprohrabne :)  Proste zaberou vsechny 4 kola a jedes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam druhou sezónu Barumky a už když jsem je kupoval tady někdo hlásil, že ubývají doslova před očima. Tak uvidíme po téhle sezóně, třeba si vzpomenu a změřím při přezouvani na zimaky vzorek :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...