Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

Tak to je bezva. Je to jen o 10,- korun dražší než u nás na severu...😂

Tady si taky jeden trol co přímo pracuje na STK bere 500,- za vyřízení... do práce jede zadarmo a když najde třeba 10 troubů za měsíc tak má čistejch 5000,- hmm :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, pavelu96 napsal:

Tak to je bezva. Je to jen o 10,- korun dražší než u nás na severu...😂

Tady si taky jeden trol co přímo pracuje na STK bere 500,- za vyřízení... do práce jede zadarmo a když najde třeba 10 troubů za měsíc tak má čistejch 5000,- hmm :bacha

 kdo má auto v cajku asi nedá 500 za to, že auto projde, ale ten, co má auto v bordelu, dýmí mu z výfuku, atd.atd., tak ten dá rád 500, protože nemusí do servisu, čekat na opravu a pak draze platit,  takže za 500 má udělanou STK, auto furt k dispozici,  ta pětistovka se mu velmi, velmi vyplatí..., my tu tak v česku žijem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to není 500 kamarádovi do kapsy. Už mě přestalo před asi 4 lety bavit jezdit tam s autem sám, ono to nejsou vždy jen 2h, když Ti něco najdou jedeš znovu, platíš opakovanou... Ať si každý naceni svůj čas sám. Já ty 2 hodiny raději strávím v práci a těch 500 si v klidu vydělám, no možná už teď i víc. Pristavil jsem to do autoservisu kam jezdím už léta, oni to prohlidli, vše OK = vezou na emise a STK (kdyby něco závažného objevili nevezou to tam volají rovnou), přivezou hotové zpět, dají vědět. Upřímně se mi za to 500 nezdá tak moc. To se mi spíš zda moc skoro 1.900 za emise a STK na benzín. Ale s tím nic neudělám. 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom to je když by šlo se na STK objednat na určitý čas řeknu +- 15 min. tak si tam každý dojede sám. Ale tady v okolí žádná STK neobjednává . A z osobní zkušenosti ráno hodinu po otvíračce a to sem jel jen na evidenčku no máme plno minimálně do 12 přijeďte tak na 12,15 dojel jsem 12,10 a dnes už vás nevezmu máme vyčerpaný limit a to zavírají v 18 hodin.  Takže jsem jel jinam o 15 km dál kde jsem si vystál bezmála dvě hodiny než na mě přišla řada.  Takže to raději dám vydělat kamarádovy který se tím zabývá ať mi vše vyřídí  je to sice o litr dražší ale já se půjdu raději svézt nebo si na ten den naplánuju práci na dílně tak abych ten litr vydělal zpátky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vozím na STK do Mladé Boleslavi. Ač je tam znám, protekce v podobě lepšího pořadí neexistuje. Takže vždy naklušu v 6:45, v 7:00 se otevírá a okolo 8:00 odjíždím s pohledem na plné parkoviště čekajících... ti to mají tak na 3 hodiny.

Naprosto chápu lidi, co přivezou auto v 8 do servisu, servis je odveze do práce, dopoledne auto servis prohlídne a odpoledne se udělá STK. Poté se vyzvedne zákazník v práci a auto má hotový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při cenách STK jsem se taky  málem vyvrátil, nedávno jsem byl v Kopřivnici a platil jsem 2300 (1000 na emisích - benzín, 1300 STK):bacha, za objednání příplatek 300...

Dřív jsem byl dvakrát na jedné STK v Olomouci, kde nabízí s objednáním nebo bez (mají dvě linky) a možnost nechat auto tam, s tím, že zavolají nebo tam počkat, ale pouze na příjmu (aspoň tam je káva a wifi) a k autu jsem se stejně dostal, až bylo hotové... Byli sice levnější než tady (NJ nebo Kopřivnice)ale rozdíl jsem stejně projel a to, že jsem nebyl u auta (když jsem si tam sám dojel) mě stejně poněkud .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tady v tom Hloubětíne to teď postupně s Citroënem a pak se Superbem bylo tak, že jsem to tam v domluvený den na 8 ráno zavezl, sedl na metro a jel v klidu do práce. Oni to týž den udělali a volali mi a protože jsou tam odpoledne do pěti a já zhruba do pěti - půl šesté dělám vyzvedl jsem to druhý den ráno a pokračoval do práce už autem :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chápu, že nechat tam auto a vyzvednout ho později je služba zákazníkům, proti tomu nic nemám, stejně tak chápu, že ne každý chce být na lince, ale mohli by nabídnout, jestli chceš  u auta nebo si v klidu počkáš. asi mi to začalo vadit, když jsem měl v závadách chybějící lékárnu, kterou technik jenom nenašel. (byla v kastlíku za zadníma sedačkama - já vím, že je to blbost, ale i tak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nechápu... Pointa té pětistovky je že nechám auto v servisu a vyzvednu ho v mém případě druhý den vyřešený. Myslím že kdyby nějaký měl nějaký neumětel problém najít lékárničku budou mi volat, oni tam na auto za mě čekají :papa Ale konec konců řešte si to jak kdo chcete mě to vyhovuje takhle a hlavně to teď u obou 2 aut nemusím 2 roky zase vůbec řešit... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 5. 2019 at 19:16, ozzy56 napsal:

 kdo má auto v cajku asi nedá 500 za to, že auto projde, ale ten, co má auto v bordelu, dýmí mu z výfuku, atd.atd., tak ten dá rád 500, protože nemusí do servisu, čekat na opravu a pak draze platit,  takže za 500 má udělanou STK, auto furt k dispozici,  ta pětistovka se mu velmi, velmi vyplatí..., my tu tak v česku žijem :)

To není jen o tom, jen třeba nechci, aby mi mého nafťáka nějaký idiot opakovaně vytáčel k 5000 otáčkám. Další věci jsou nějaký úpravy na autě, takže já platím 3000 za 1 auto, a mám klid..... To že to mám v cajku, je samozřejmost. Zbytek se prostě stane, nebo to ukáže diagnostika......... 

V 17. 5. 2019 at 10:08, Vena garážmistr napsal:

O tom to je když by šlo se na STK objednat na určitý čas řeknu +- 15 min. tak si tam každý dojede sám. Ale tady v okolí žádná STK neobjednává . A z osobní zkušenosti ráno hodinu po otvíračce a to sem jel jen na evidenčku no máme plno minimálně do 12 přijeďte tak na 12,15 dojel jsem 12,10 a dnes už vás nevezmu máme vyčerpaný limit a to zavírají v 18 hodin.  Takže jsem jel jinam o 15 km dál kde jsem si vystál bezmála dvě hodiny než na mě přišla řada.  Takže to raději dám vydělat kamarádovy který se tím zabývá ať mi vše vyřídí  je to sice o litr dražší ale já se půjdu raději svézt nebo si na ten den naplánuju práci na dílně tak abych ten litr vydělal zpátky. 

TUV Nord na Černém Mostě objednávají........

@StibTo , já tě chápu. Myslím si, že 500 je dobrá cena za to, že tam s tím někdo musí dojet, vystát si tam určitý čas a zase to dovézt zpátky.... Já to dělám tak, že se objednám, vezmu si s sebou ntb, tam si to vysedím a odpracuji v noťasu, takže čas neztratím, a 500 naleju do nádrže :D (tato varianta platí pro oba vozíky, motorku a Volvo :) ) 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepsi jsou ti, co prijedou, pak tam hodinu sedej, jdou na emise a studenymu motoru takhle zakourej......  me to stacilo tenkrat, kdyz jsem mondeo koupil, debil z emisi mi privezl auto a zamknul ho dalkou, a zatahnul za kliku, a svete div se, auto se odemklo (ze by bezklicek?) . Tohle opakoval asi 3x nez jsem si ho vsimnul a nez jsem vyletl ven, tak se auto rozhoukalo a neslo to ani vypnout, jsem myslel, ze tomu ***ovi urazim palici..... od ty doby auto na emise nejezdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to vytaceli za studena nebo ne samozrejme nevim, na druhou stranu mimo tohle mam auto da se rict 100% pod kontrolou takze jestli mu to nekdo udela 1x za 2 roky ten motor myslim nezabije... :)  Ale zcela souhlasim s tim ze si to nekdo chce pohlidat, ono se taky vyplati auto si pri prebirani poradne obejit a prohlednout. Ted jsem to sice u Superbu udelal, ale i tak jsem si bohuzel nevsiml drbleho praveho predniho kola (ALU disk). No ale i kdyby nedokazu jim, ze to nebylo, kdyz jsem tam auto privezl.... :grr

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Scratch napsal:

 

TUV Nord na Černém Mostě objednávají........

 

Aha tak to je nějaká novinka, pokud si dobře pamatuji tak tam neobjednávali, možná na emise, ale na ty jezdím jinam. Nicméně já tam jezdím pokaždé ráno na otvíračku, letos jsem tam byl již 4x a vždy jsem cca za hodinu odjížděl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 21. 5. 2019 at 16:47, Driver napsal:

Aha tak to je nějaká novinka, pokud si dobře pamatuji tak tam neobjednávali, možná na emise, ale na ty jezdím jinam. Nicméně já tam jezdím pokaždé ráno na otvíračku, letos jsem tam byl již 4x a vždy jsem cca za hodinu odjížděl. 

Ano objednavaji na emise a pak se jde na stk.  Na stk jako takové myslím neobjednavaji...jiank po praze je celkem dost stk co objednavaji...maji pak vytizeny cely den a bez front...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...