Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

Tak auto je nafocené, nechám ho rovnou u mechoše, nemá smysl si ho teď na krátkou dobu vyzvedávat. Vypadá to na přední nárazník, masku, lištu se znakem, 1 přední parkovací senzor. Pak je potřeba opravit nefunkční klakson, ale ten přestal fungovat už před nehodou. Někdy během příštího týdne bych měl mít auto zpět.

IMG-20190918-WA0006.thumb.jpg.ad8a58c37ab3bb24edac5dc006a30d61.jpg

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak úplně to zase jasné není :)

306 - 2 události z povinného 

407 - 1 událost z havarijního 

Superb - zatím 1 událost POV+HAV

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes auto po neskutečných 22 dnech konečně vyzvednuto... Zdržel to ještě rozstřik předních blatníků, v místě, kde se stýkaly 3 plochy (nová kapota, nový přední nárazník a starý blatník) to prostě bylo vidět.

Takže suma sumárum - nový přední nárazník, nový 1 přední parkovací senzor, nová maska, nová stříbrná lišta masky, lakování-rozstřik obou předních blatníků

Navíc (když už tam auto bylo) - nové oba klaksony, nové obě výbojky bi-xenonů OSRAM + vyčištěny čočky + rozleštěné krycí plexi a zakonzervováno keramikou, vyměněn v půlce továrního intervalu olej v DSG + filtr

Jedna dokumetární z lakovny:

IMG-20191007-WA0008.thumb.jpg.81da749da4ffea4411dd7c2f7b4c82b6.jpg

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě budu podepisovat finální fakturu až bude tak jsem zvědav a hlavně jsem zvědav o kolik mi pak pojišťovna napálí POV+HAV :)

Dodatek - na beznehodovost se teď už odkazovat (na jaře 2020) nemohu ale zase použiju obrat o nižší prodejní ceně vozidla díky amortizaci. 

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

A teď ještě tu vo Karkulce 😁 Auto má VMAX 250km/h bez omezovače 270km/h jsem si jist, že lišta vydrží víc než 130km/h - jen tahle už toho měla asi plné zuby. 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Na D1 mi asi ve 180km/h ...........

No kdyby jsi teda jako napsal na německé dálnici, tak bych to chápal. Ale tady ti musela ulítnout jen ve 133km/h, jinak to není možný :D. Doufej že to nečte nějaký robot vyladěný na hledání podobných co se veřejně přiznavají na netu :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...