Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

tak o me se vi, ze nemam cit na barvy, takze jsem se hodne bal u svych kol aby to dopadlo. Ja se omlouvam, ale ja vidim cernou barvu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna na té šesté fotce - boční pohled, je krásně ta barva vidět. :super                Ani nevím jestli si @StibTo takové pěkné auto zaslouží :D

 @Scratch  A jestli ten rozdíl neuvidíš ani na té deváté (u otevřených dveří), tak je to na očního lékaře , pokud tedy ten barvocit nemáš v háji od narození.   Jo vlastně pardóóón - to už je věkem :P

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je v pohodě Jirko já když sem si byl to auto poprvé projet taky jsem myslel že mě na parkovišti vedou k jinému vozu :cool:

Nicméně TADY je ta barva vidět myslím jasně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně pořízeno :super - tohle koncernové vlákno jsem nějak přehlédl :D  Máš to hezké takové německé - né dělám si srandu...:D 

Je to fakt pořádná kára v ceně asi 400 litrů :myslim ,taky jsem o něm uvažoval v kombajnu, ale pro rodinu s třemi dětmi zadní řada nevyhovující...

Ať slouží a dělá jen radost :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přece.... pěkný :super:potlesk

Jenom jsem asi divnej a nepochopím tuhle politiku či vkus lidí co si kupují nové auto za nesmysl a dávaj si tam věci co mi hlava nebere, i když je tohle auto pro řidiče. Proč auto za meloun a už tam není všechny sedačky v elektrice (jsou vůbec všechny s výhřevem?), proč tam není kůže/polokůže. Ano jsou to takové prkotiny, ale stejně v takové cenové kategorii :myslim . To proč tam je vlastně TV, když se na to nikdo nekouká, proč je to vlastně 4x4 (i když né pevná) i když to nepotřebuješ, a proč a proč. Když přece budu chtít ušetřit nekoupím motorizaci 3,6 ale úplně jinou, kde se ušetří i za motor.

Přece mi nechcete říct, že člověk chce TOP motor co byl vyvinut (stojí hoodně peníze) a potom to začne s výbavou jako kdyby si kupoval nejhorší motor co by tam šel. Bavím se o lidech co si koupí takovéto NOVÉ auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@John_Ice protože když si někdo koupí firemní A6 v 3,0TDI a má tam manuální posuv sedačky u spolujezdce, nebo čalouněná sedadla tak to dělá třeba proto, že nechce zbytečně utrácet? Od toho ta konfigurace snad je ne? Já kdybych kupoval své mondeo jako nové, tak bych z toho rozhodně vyhodil adaptivní tempomat, omezovač rychlosti, hlídání pruhů a další mraky píčovin a kurvítek, který bych tam nejradši neměl. Protože třeba mřížka mezi světla normální stojí na bazaru kolem 1500, ale mřížka s chráničem radaru je buď k nesehnání, nebo za bambilion, jak na bazaru, tak ve Fordu. Takže tak.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Scratch  nechci tu zbytečně zasírat vlákno a spíš by tohle téma mohlo být přesunuto...Ale je 3,0TDi vrcholem motorizace a ještě A6? Není náhodou TOP A8? nebavíme se tu o fabii či oktávce či karoqu...Je to v té době SUPERB 3,6 a to byl vrchol ve škodovce. A k tomu motoru se něco vztahuje. Třeba si na to dej plecháče, aby jsi si ušetřil!! Ale v tom případě nepůjdu do Superba 3,6 ale do Octavie 1,6 a nebudu tam chtít ty píčoviny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@John_Ice Sup se kupuje většinou do firmy a tam může být cenový strop, třeba milion ... tam se třeba dostaneš s V6, ale bez příplatkové výbavy ... podobně jako u Supa III, 206 kW jde koupit za milion, ale taky za 1,5 milionu.

Já jsem osobně rád, podobně jako @Scratch, že v autě nemám hlídání jízdních pruhů, adaptabilní tempomat, multikolizní brzdu ... raději méně té elektroniky, to jsem raději šel do lepšího audia a dvoubarevného laku. Bohužel už jsem slyšel příběh, že špatně nastavený radar zaregistroval na dálnici vozidlo (jelo ale o pruh vedle) a natvrdo zastavilo auto na nulu ze 140 km/h... a vlastně nebyl důvod. :( Člověk by měl auto řídit sám, ne nějaký autopilot ... Tesla může vyprávět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...