Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

Ano Sup se kupuje do firmy, ale proč chce firma 3,6 a potom holobyt. Já nikomu nic nevnucuji. Já jsem psal, že ty lidi nechápu a nikdo mi to ještě nevysvětlil. A už vůbec se nebavím o nových fíčurinách.

když se to tu nakouslo... koupím si do firmy teda tu Audinu A8 a koupím si v tom motorizaci...ted nevím a hledat to nehodlám, ale nebyla to nějaká verze 4,2litrů :myslim (nevím) a jasně budu chtít tam látku a bud chtít tam jen jedno elektriku atd. Opravdu to je tak vidíte, že je to v pořádku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a o tom to je, někdo chce super motor bez píčovin, a někdo chce hajtra motor s mraky kravinek. Jo posun sedacky spolujezdce v elektrice je fajn, stoji to mrtě peněz na příplatku a za rok a půl co máme mondeo, se s tím hejblo asi tak 2x. To samé ten ACC tempomat a hlídání pruhů, zapnul jsem to dvakrát a jen kvůli únavě, a na to je nejlepší odpočinek :D. Srovávám hlavně auta stejné kategorie nejvyšší motorizace a né Superba s A8, konkurencí pro Superb je Passat, A6, MB E, Mondeo, Volvo V70

No a k tomu dotazu, nepřijde mi to úplně tak divné, že si člověk, který to auto kupuje nový, do něj nandá to, co do toho chce a ne to, co mu velí automobilka, popř. obecný náhled lidí. Mě ta Tomova kombinace přijde jako úplně v pohodě, stejně tak se můžeme bavit, proč šetřili na posunu sedačky spolujezdce a pak za Supa dali tažný v motorizaci 3,6 když je to prémiovka, že jo.......

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba já tažný dávám, aby mě chránil prdel. passive ochrana. A nikdy jsem to nepoužil na vlek, ale prdel mi to už hodněkrát zachránilo.

Jasně srovnáváš třídu o tom žádná...ale já zase porovnával TOP motor,TOP auto v dané automobilce ... ono vlastně Passat je taky TOP, protože Phathom se jim moc nepovedl a byl hodně prodělečný

 

přesuňte to někam do pokecu,,,mě by to síralo mít to u sebe

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím zatím mi to nevadí :papa   Psal jsem to hned v úvodu - dotyčný si zjevně nakonfiguroval auto tak, jak chtěl a asi tam byl nějaký strop. Upřímně stejně budu většinu času tím asi jezdit sám tak mě manuální posuv sedačky spolujezdce nemusí nějak drbat. Výhřev mají ale všechny 4 (to trochu kontrastuje, no :D  ) Nicméně vzadu třeba nejsou ani boční ani zadní roletka, opět - pokud dotyčný vycházel z předpokladu, že 9x z 10 případů pojede sám, či jen ve dvou dává to smysl.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč by ti to mělo vadit. Já ti to auto nehatím. Koupil jsi co bylo k mání. To jsou ústupky a kompromis o tom žádná. Kdyby byly peníze, tak bych tohle taky neřešil. Neřešil bych ani to, že by byla u šoféra manual. Jen kroutím nad tím hlavou. Stejně bych kroutil hlavou mít Fabii a mít tam RS (i když na tom asi není nic divného) kůži, automat atd.

Aspoň vím, že cca za 2 roky si mám trochu našetřit a koupím si ho od tebe :aut (jestli budu mít ty peníze a zájem a jestli to auto bude)

ale s tou spotřebou co píšeš budeš častěji na benzínce na kávě než auto v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MilanF1 napsal:

@John_Ice Sup se kupuje většinou do firmy a tam může být cenový strop, třeba milion ... tam se třeba dostaneš s V6, ale bez příplatkové výbavy ... podobně jako u Supa III, 206 kW jde koupit za milion, ale taky za 1,5 milionu.

Ok , je jasné o tom co je priorita,

Asi nikdy nebudu v té pozici, abych řešil auto za 1mil jestli ho chci nebo připlatit teda jak píšeš 0,5mil. Protože, kdo si dovolí takové auta kupovat, se chce odlišovat a chce se předvést (já bych to dělal) a asi nepocítí úbytek peněz jako u mě když dám někde pro radost 40 000 tisíc (třeba PC-potřebuješ ho,ale nepotřebuješ ho,může být levnější, ale proč, když na to mám). A jestli pocítí, tak je to jen člověk vytržen od reality. A jak tu někdo psal jen kvůli motoru tak to je patriot (divnej, když je to vlastně němec), a protože lepších a hezčích motorů je dost a i v levnějších a lepších autech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, John_Ice napsal:

proč by ti to mělo vadit. Já ti to auto nehatím. Koupil jsi co bylo k mání. To jsou ústupky a kompromis o tom žádná. Kdyby byly peníze, tak bych tohle taky neřešil. Neřešil bych ani to, že by byla u šoféra manual. Jen kroutím nad tím hlavou. Stejně bych kroutil hlavou mít Fabii a mít tam RS (i když na tom asi není nic divného) kůži, automat atd.

To byla reakce na "přesuňte to někam do pokecu,,,mě by to síralo mít to u sebe" ;)

Mno s tím jsem to kupoval, že nájezd na plnou nádrž bude zhruba v rozmezí 400 a 500 kilometrů, podle toho, jak těžká bude noha na plynu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kajvet zafungoval nechci tu z pochopitelnych duvodu psat konkretni ceny, ale povedlo se sjednat POV ve variante "Comfort" a k tomu HAV ve variante "All Risk" a je to pod 20 rocne :super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas pravdu Štěpáne, ale sehnat nevylítanej kus, je už dnes spíš náhoda :(, věděl jsem o jednom i opečovávaným, ale chtěl za to 300 a mělo to najeto přes 200.... a ty motory sice vydržej hodně, ale je to jako kupovat ve škodovce RS a chlácholit se tim, ze s tim urcite jezdil nekdo slusne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak malý update - vypozoroval jsem nějaký podezřelý zvuk vpředu při podřazování, podezření na silentblok motoru (otázka, zda jsem to stihl udělat já za těch cca 1.000km, či to už bylo), neúspěšná montáž tažného na zkoušku (bajonet je nějaký zatuhlý, krytka v autě byla totál přirezlá a šla ven za použití kleští), poškození levého zadního "prahu" - zvedacího místa pod autem, které jsem jaksi netrefil 100% a lakování brzdových třmenů zatím na jedné straně. Aktuálně necelých 121.000km a spotřeba 11.0/100.

20180429_103235.thumb.jpg.4a901e9f2fb36c4c0360f38631059da3.jpg

20180505_175343.thumb.jpg.b6101da545d669f111ee938b0568672e.jpg

IMG-20180505-WA0007.thumb.jpeg.83a7d5d178310917d07209d6d9b4c026.jpeg

20180505_163845.thumb.jpg.c4fd54e86ebb3ff92ffffa2f66d341e8.jpg

20180505_170231.thumb.jpg.767b313d440bc5c263a36da62eb0ae16.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...