Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

krtek 2 ty to asi nechápeš. Měl jsem k dispozici správný rozměr " ořechu "  bohužel v běžném provedení nebylo možné do " ořechu " nasadit ráčnu nebo trhák od goly. Není tam na to místo byl by potřeba " ořech " upravený tak jako ho ukazoval kirkiz na fotkách. Tak abych ho nasadil do hlavy šroubu a "ořech" chytnul stranovým nebo očkovým klíčem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry toho jsem si nevšimnul. Ale obávám se že na tak velký klíč tam místo není ideální je to citované kirkizovo řešení. Tyhle co jsi odkazoval jsou dobré rázové takže by šlo na to jít i s utahovačkou ale na tu tam místo není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, StibTo napsal:

Pro představu takhle to vypadá s nasazenou nástrčnou hlavicí M14... 

20190427_105214.thumb.jpg.e2d82a8d1e59d71ee8bd83b25e26d640.jpg

No a proč ten bit z toho ořechu nevybiješ/nevylisuješ ven? Bude to teda pak asi nějaký palcový rozměr, ale to už dopasuješ nějaké očko. A pak ten bit zase nalisuješ ve svěráku z5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se jednou zařek a od té doby dodržuji, že když něco nemám, tak si to koupím :D Ono se to zase časem bude hodit. Opravdu nerad si nářadí půjčuji (s výjimkou od zaměstnavatele), protože znám heslo "Když chceš o něco přijít, tak to půjč."

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťo kdybych věděl že tam je tenhle bazmek tak jsem ho sehnal dopředu. Ale byl jsem rád že jsem sehnal kolegu který byl na dílně abych to aspoň zkusil. Bohužel nešlo to ani půjčeným. A jak jsem psal tak Škodovky zase tolik nedělám. Nicméně už mám bazmeka objednaného v šuplíku se neztratí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to co se nám u Veny Garážmistra společnými silami nepodařilo se dnes povedlo u mého "dvorního" servismana takže konečně nové zadní brzdy Ferodo Premier a vyměněna po 6 letech od výroby chladící kapalina. Soudruzi tvrdí, že se nemění, no ale vytekly z toho pěkné blitky 🤪

20190502_191244.thumb.jpg.d615310d9d9e8905048fcf107021d52a.jpg

20190502_190603.thumb.jpg.d87484f88d7b7092497ecbac479e2f0b.jpg

IMG-20190502-WA0006.thumb.jpeg.aad997f1568b3537bb8e6ffc3d18aaa8.jpeg

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak snad svítá na lepší časy, po předchozím lehce smolném období s autem a po potom úspěšné výměně zadních brzd a chladící kapaliny dnes auto úspěšně prošlo emisemi a technickou. Na dva roky klid! Jo a aktuální stav km 143.000 🤗

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako pokud to máš dobrého kámoše, tak snad, ale nikdy jsem nepreferoval a doufám, že nebudu dávat auto nikomu aby mi tk dělal,vezmu hodku či dvě volna a v tu chvíli si to i s technikem projdu. Pak vím jak na tom i auto je, ne že mi řekne někdo je to cajk. 

Ale na druhou stranu musím přiznat, že jsem jednu takovou stk  přes kámoše mechoše zarizoval pro kamaráda. 

Jináč tady v Jc za kulišáka v naftě, což je dražší než benál,  před cca měsícem, možná ani ne,  jsem dával necelých 1600kc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...