Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

Já mám klid, udělal sem to přesně dle doporučení výrobce. Je fakt, že na internetu se člověk dočte i třeba že podfouknuti o 0,x atm může mít za následek zvýšení spotřeby v řádu decilitru nicméně já spotřebu stejně moc neřeším... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme čerstvě po servisu klimatizace - doplnění chladiva, screening (pojedu na kontrolu cca za 14 dní), desinfekce a výměna kabinového filtru. Byl tam 24.000km, na Prahu tak akorát, soudruzi předepisují interval 60.000km - nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chválím za skvělou péči o pasáckou limuzínu :D

 

Já měním kabinový i 4x do roka. Klimatizaci nechávám každý rok čistit ozónem a zároveň i takovým tekutým sajrajtem(co nesmí zůstat v okruhu) aspoň to mi tvrdí v autorizáku + měním chladivo a provádí se i tlakovka a kontrola úniku, grátis pak dostanu takovou jakoby bombu/dýmovnici, kterou šoupnu za zadní sedadla a pustím vnítřní okruh, sice pak v autě nejde hned jet a musí se pořádně vyvětrat ale chladí a voní to dobře.

Auto bez klimy si v těch našich skleníkových podmínkách neumím představit.

Intervaly předepsané výrobcem jsou hodnoty silně diskutabilní, mnohdy až riskantní v jejich dodržovaní.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, super. Dnes máme odjíždět domů z Vysočiny a zjistil jsem že mám píchnute pravé zadní kolo... Fakt na to mám pech, auto mám bez 2 dnů přesně rok a kupoval jsem obě sady pneu nové a obě už jsem pichnul (1 gumu na každé) 😏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fakt pochybuji že to bylo na stejném místě a ten listopadový defekt už si detailně nepamatuju :) Přiznám se že mě ani na moment nenapadlo že by za tím mohl být něčí úmysl... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...