Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Superb II 3.6 VR6


Guest StibTo

Recommended Posts

Twl takhle mi to auto dlouho nevydrží... Dneska ráno jsem nedobrzdil za Octavií RS. 100% moje chyba. Vůbec nevím, kam jsem koukal a pak už bylo pozdě a podařilo se náraz jen zmírnit. Obě auta plně pojízdná, vše funkční. U mě to odnesl přední nárazník, maska, lišta. Více ukáže rozborka. Tentokrát to ale nebudu řešit přes autorizák nýbrž přes mého dvorního mechoše. Čekám až se mu ozve odhadce z pojišťovny, do té doby mohu normálně jezdit byť s čumákem jak buldok.

20190911_083756.thumb.jpg.2f05d330b9f5f1bbcc1478b80ca25370.jpg

20190911_083852.thumb.jpg.2cd414b6db83009d2d66b67994a141dc.jpg

20190911_083910.thumb.jpg.f89a164bc1f2bfa1e403edbd7c8e0a2d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo bylo to hned... Nase*e to, že vlastně druhá nehoda během 3 měsíců, ale tak platím si jak povinný tak havarijní takže jsme všechno v klidu sepsali, borec byl úplně v pohodě, kluk mýho věku, vyměnili jsme si kontakty atd a jelo se. Ještě na místě jsem obojí jak událost z povinného tak událost z havarijního nahlásil telefonicky na pojišťovnu a jemu předal číslo té zaregistrované události z povinného. Za chvíli ze mě bude na bourání a následné řešení profík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, nárazník byl na výměnu, ale až poté co jsem ho dostal do ruky a našel prasklinu, která ničemu nevadí, ale prostě je tam. Zákazník- firma- ho nechtěl tak jsem si ho vzal a nabízel StibTovi, dokonce je i v hnědé Magnetic. Tomáš ho nechtěl... Ale já byl doteď línej ho někomu jinemu nabídnout. 😄

Tome, ten nárazník ti klidně věnuji, je mi úplně k ničemu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítej s tím že ti na 99% vypoví havarijní (nespotřebované pojistné se nevrací-proto je nejvýhodnější platit havarijní měsíčně) a možná ti vypoví i povinny,tam ti ale vrátí nespotřebované pojistné vlastní zkušenost a 2lidi z rodiny....

Manželka 2xbourala já pojistník škoda celkem 22000kc lehké tukance,za 19let 2 nehody a pojišťovny už na mě koukají jak na notorického bourace....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by mi vypověděli povinný a havarijní? Tohle první nehoda se Superbem kdy od pojišťovny budu něco potřebovat. Červencova záležitost šla na pojišťovnu viníka tedy autodopravce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 Nic se neděje. Jojo s nějakým navýšením holt musím počítat. Zrovna teď v říjnu bych měl platit znovu, mám to nastavené čtvrtletně. Tak uvidíme zda to stihnou do té doby nebo pak až leden 2020.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...