Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výsledek diagnostiky


LenkaV

Recommended Posts

Jj.

Ja si to potom uvedomil.Ale nenapadlo mne to opravit.

Spletl jsem si ho.Mame tady clena ktery ridi tramvaj.

Adraj myslim.

A uz toho necham.Pres pismena jsem jak zas..ny smejd.

Ale ono to tak proste asi nekomu zni......:aut

Upraveno uživatelem straki007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj trochu se vrátím ke svému tématu . Chyba sice ještě není vyřešená,ale asi jsem měla opravdu štěstí a narazila na prodejce poctivého. Auto se může dát do kupy bez nějaké extra velkého stresu.Teda z mojí strany . Majitel mi zaslal na účet dostatečnou částku zpět. Myslím dle toho co jsem četla ,že to dá i na repas vstřiku,když bude nejhůř. Jen pro fajn sobotu a poctiví lidé ještě jsou

Upraveno uživatelem LenkaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf, příští rok budu prodávat dvacetileté auto, tak doufám, že mi to nevrátí a neomlátí o hlavu. Na druhou stranu, jestli to někdo koupí, a já se zdržím slov, že je to perfektní a že stačí jen sednout a jet a o nic se nestarat, tak kupující by k tomu měl přistoupit taky rozumě - kupuje dvacet let staré auto za dohodnutou cenu. Podle mě je to tak 50 na 50, že ten člověk tušil, že je zaděláno na problém. Až na ty poddimenzované tyčky na zadku to je slušné a prostorné auto s nadčasovým designem. Tak ať to dáš dohromady. Přemejšlím, že bych to měl prodat nějaké ženě, spíše :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...