Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Výsledek diagnostiky


LenkaV

Recommended Posts

nejaku dobu tam obrazok vin bol teraz ho uz nevidim ani ja mojim cielom nieje ju strasit 

ale pohybuje sa okolo priepasti s tym autom

a este je cas  dat ruky od toho prec ,ked to da uz do servisu zacne kolotoc  z ktoreho uz tak lahko nevystupi 

nech to da opravit predosly majitel   ked pripustil  skrytu vadu  lebo potom nastanu dotahovacky o to kto zaplati servis 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale krtku.

Nestras ji.

Vse jde opravit.I repas vstriku siemens uz nei absolutne zadny problem od 03/2017 a cenove je uplne jedno jestli repasujes Bosch nebo Simenes.Jak cerpadlo tak vstriky.

Pokud byvaly majitel se stavi k tomu celem tak neni problem cokoliv resit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm , repas fajn ale nie 

do 1000 euroveho auta  kludne napis cennik nech vie za kolko to je 

chapem ze sa tim zivis a mas taky postoj ,ti to neberem 

ale ona proste netusi co kupila a ze byvaly majitel sa k tomu stavia pozitivne? moze  byt tiez len docasna zalezitost ,to dobre vies 

ako mechanik si musel mat uz x sporov 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siemens nemám, takže neporadím. Nechci zakládat  nové téma. Jste mi ochotný sem dát také charakteristiku vozidla ? Jestli mám předzesilovač na anténě, případně jestli nevíte, kde bývá umístěn. Mám RHZ, univerzální prostor pro autorádio dole nad popelníkem.

IMG_20180426_063125.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎24‎. ‎4‎. ‎2018 at 12:10, krtek 2 napsal:

osobne by som sa to este snazil vratit 

lebo ak sa potvrdi najhorsi scenar spatne cerpadlo tie idu po bazaroch za 150 az 200 eura ,repas cerpadla este viac , musia sa rozhodit rozvody a rovno nahodit nove tak to cenovo nedopadne  pre teba dobre

a pochybujem ze by predosly majitel  ti prispel takou ciastkou polovica ceny auta 

samozrejme je to najhorsi scenar ale nie nerealny 

taketo starsie dizle musis kupovat s mechanikom a aby mal pri sebe diag 

hoci mu nieco zaplatis ale riziko je omnoho mensie ze sa napalis 

je mi luto ale asi to nedopadne dobre pokial to nevratis 

moj nazor 

a vzal to iste auto ale so vstrekovanim bosch  sice stale plati ze treba vybrat opatrne ale su lepsie vychytane a lacnejsie opravitelne  koli  hafo  nahradnych dielov  z bazaru za prijatelnu cenu 

 

Jako doteď jsem tě měl vcelku za machra na PSA nebo alespoň jsi se tak jevil u ostatních rad. Možná že jsi od přírody větší pesimista ale buď tak hodný a nepřenášej svůj pesimismus sem a zbytečně  " nemaluj čerta na zeď " .   LenkaV chtěla věcnou radu jak se popasovat s problémem který nastal na jejím " novém " povoze a ty jí místo toho naservíruješ ten nejčernější scénář a začneš ji tady školit z toho že si měla zjistit informace tady na fóru. To opravdu není hezké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mirasat napsal:

Siemens nemám, takže neporadím. Nechci zakládat  nové téma. Jste mi ochotný sem dát také charakteristiku vozidla ? Jestli mám předzesilovač na anténě, případně jestli nevíte, kde bývá umístěn. Mám RHZ, univerzální prostor pro autorádio dole nad popelníkem.

IMG_20180426_063125.jpg

 

 

Tohle sem absolutne netahej a nebud liny a zacni hledat.

Je tady primo vlakno pro char.vozidla.

Hledej prtka hledej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Vena garážmistr napsal:

Jako doteď jsem tě měl vcelku za machra na PSA nebo alespoň jsi se tak jevil u ostatních rad. Možná že jsi od přírody větší pesimista ale buď tak hodný a nepřenášej svůj pesimismus sem a zbytečně  " nemaluj čerta na zeď " .   LenkaV chtěla věcnou radu jak se popasovat s problémem který nastal na jejím " novém " povoze a ty jí místo toho naservíruješ ten nejčernější scénář a začneš ji tady školit z toho že si měla zjistit informace tady na fóru. To opravdu není hezké.

Veno.Staci ze budes denne sedet za PC a hodne budes cist (a ne ridit tramvaj  :aut )a taky budes v teorii za machra...........:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, straki007 napsal:

 

 

Tohle sem absolutne netahej a nebud liny a zacni hledat.

Je tady primo vlakno pro char.vozidla.

Hledej prtka hledej.

Musím ti absultně poděkovat za ten striktní výprask. Téma jsem snad našel. Zdravím architekta odměřených vět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidis starki nedas si pokoj  ,je pravda ze mam viac teoretickych ako praktickych skusenosti ale nemam problem si zaspinit aj ruky ,nerobim v kancelariii

ja sa snazim nejak s tebou uzmierit a davam  ti aj kredit   a ty len zabrdas,  tvoja taktika je zosmiesnit oponentov ktory nezdielaju tvoj nazor ,skus ist niekedy proti presile ake to  bude pre teba prijemne 

napisal som ti co som si o tebe myslel uz davno podla toho ako vystupujes na fore nie v sukromi lebo sa osobne nepozname     tak sa nehnevaj  ,

mozno som pesimista ja sa kritike nebranim 

a netvrd mi ze ty z fora alebo inych kanalov nikdy netahas info ze vsetko vies  ,o tom ma nepresvedcis pokial budes tvrdit opak

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, straki007 napsal:

Veno.Staci ze budes denne sedet za PC a hodne budes cist (a ne ridit tramvaj  :aut )a taky budes v teorii za machra...........:D

sorry za :xvul ale mám takový pocit že Vena řídí autobus a ne tramvaj :D 

to jen tak na odlehčenou ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...