Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výsledek diagnostiky


LenkaV

Recommended Posts

Diky za odpověď :) to mám jako vlítnout do servisu a ptát se jestli mají originál dia pro peguota? Klidně se mi můžete vysmát .Ale jak to není felina která mě vozidla do poslední doby je to pro mě Španělska vesnice. Jo ještě mám prý bublinky v hadici co vede od pal.filtru

Upraveno uživatelem LenkaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjisti si, kdo v okolí dělá Peugeoty a je šikovný. Pokud bys jela sem,tak tady je dobrý servis. V okolí Trutnova asi taky, ale nejprve dobře zjišťuj!

Předpokládám, že kupní cena byla někde kolem 40 t., což je méně, než 10% ceny nového. Takže nějaké nesnáze budou, ale snaž se je vyřešit právě tím, co jsem napsal = šikovný mechanik.

U Trutnova je Hugo Boss, případně ať ostatní dají další tipy. Autorizovaný servis až nakonec, to je o nervy a o peníze.

Když jsi to vzala na dia, tak co na to řekl ten diagnostik?

Anebo, upřímně řečeno (a není to blbý nápad) - kdyby ses tady ohlásila do servisu na celý den a nechala vychytat základní vady, tak by to stálo asi 10 t., ale stojí to za to.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena byla 30. Auto je udržované, čisté jezdilo jen Praha- Německo po dálnici. Majitel byl slušný a i teď se k tomu staví vyborne. Dohodli jsme se že se nechá auto opravit na jeho náklady. Proto řeším situaci jak nám oběma ulehčit situaci. Budu ráda když někdo doporuci opravdu dobrý servis.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jedno, na každém motoru se může vyskytnout závada. Že bych nekoupil auto v dobrém stavu jen proto, že má vstřikování Siemens? To bych klidně koupil a věřil, že se nepokazí, stejně jako milion jiných stejných, které jezdí bez poruchy.

Závadu DRV jsem měl taky, tak se vyměnil (1500?) a jelo se dál.

Můžu tě ujistit, že ostatní auta se kazí taky, hlavně ty, které koupíš za 30 t. (Představ si Oktávku v dieslu za 30, to by byl kus - šrot).

 

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi by to hlavne chtelo nejdriv napsat o jaky tip motoru jde a nejelepe asi cislo karoserie nez zacnete zasypavat vlakno radama ktere nemusi vubec pomoct.

 

Takze mila Lenko.

Dej jim sem cislo karoserie at nemusi vestit.:D

Urcite jim postaci poslednich 8 cisel.

 

Upraveno uživatelem straki007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne by som sa to este snazil vratit 

lebo ak sa potvrdi najhorsi scenar spatne cerpadlo tie idu po bazaroch za 150 az 200 eura ,repas cerpadla este viac , musia sa rozhodit rozvody a rovno nahodit nove tak to cenovo nedopadne  pre teba dobre

a pochybujem ze by predosly majitel  ti prispel takou ciastkou polovica ceny auta 

samozrejme je to najhorsi scenar ale nie nerealny 

taketo starsie dizle musis kupovat s mechanikom a aby mal pri sebe diag 

hoci mu nieco zaplatis ale riziko je omnoho mensie ze sa napalis 

je mi luto ale asi to nedopadne dobre pokial to nevratis 

moj nazor 

a vzal to iste auto ale so vstrekovanim bosch  sice stale plati ze treba vybrat opatrne ale su lepsie vychytane a lacnejsie opravitelne  koli  hafo  nahradnych dielov  z bazaru za prijatelnu cenu 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten obrázek nejde otevřít, takže taky přidám úsměv...

Auto bych nevracel, zatím se s tím trápíš jen několik hodin, navíc auto zřejmě jede, ale svítí kontrolka, tzn. ještě není tak zle. Čekám, že se ozve někdo z tvého okolí, a kdybys chtěla si zajet sem, tak tel. č. je 583 411 572. Není to tak špatný nápad, jak se ti zdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to auto je samovrazda   z dlhodobeho hladiska ak ti odidu vstreky ,nedaju sa repasovat, v bazaru je ich strasne malo a za divoke ceny ,nove  kupit financna katastrofa

toto auto neni  Lenka pre teba nech je  v akomkolvek superstave ten zbytok  

to radsej obuchanu  406  so znicenym interierom rozbitymi napravami  ale  s bosch vstrekovanim  pretoze tam je spusta nahradnych dielov toho vstrekovania  za nizke ceny 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...