Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ZMĚNA PROGRAMU!!! - 50.sraz Peugeot Clubu - REFOTO ze vzduchu


Recommended Posts

Coupe dělali 1,8? Každý si přece nemusí za volantem něco dokazovat. Někomu stačí, že to jede normálně a veze se v něčem, co se mu líbí ;) 
Ale to vy dva nepochopíte. Stejně tak, jako nepochopím já vás. Každopádně za mne už dost :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MJSytic napsal:

Každý si přece nemusí za volantem něco dokazovat. Někomu stačí, že to jede normálně a veze se v něčem, co se mu líbí ;) 
Ale to vy dva nepochopíte. Stejně tak, jako nepochopím já vás. Každopádně za mne už dost :xvul

Asi jsi necetl moje vlakno spojene s vyberem "noveho" vozu ... Pokud si myslis, ze si vetsi objem ci vykon koupi implicitne nekdo, kdo si "potrebuje neco dokazovat" nema smysl se s Tebou hadat. A propos nejezdis nahodou v dvousetkonove 2.2 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ještě naposledy, i když to sem prostě nepatří :roll 
A my se hádáme? Já jen reagoval na tvůj pokus udělat ze Superba lepší 508 jen kvůli tomu, že bude mít ten tvůj motor. Ne, tvůj výběr jsem nečetl, protože mě to nezajímá. Je to tvoje věc. Ano, vlastním 200k 508. No i když ona možná 200k nemá :myslim  Asi s ní budu muset na brzdu, abych si to ověřil. A nebo se na to vy*, protože mi to je fuk :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Návštěvník unpinned this téma
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...