Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ZMĚNA PROGRAMU!!! - 50.sraz Peugeot Clubu - REFOTO ze vzduchu


Recommended Posts

V rámci sobotního programu bych chtěl udělat refoto ze srazu v Šebetově v roce 2008, kdy jsme nedaleko Prostějova vytvořili moc hezké foto viz příloha. 

Plocha je přímo v kempu , trošku mám obavy z počtu Peugeotů na místě , ale to bychom pořešili operativně :D

Když bude nejhůře tak bude PEU club  :D

 

 

28959055_1750678861637767_108640520590881427_n.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 4. 2018 at 20:21, minimaxa napsal:

No, to my víme, taky umíme počítat :D

Já si myslím, že uděláme 50. jako na dortu :D

O tom nepochybuji :D

A svíčku na dortu bude dělat nejvyšší pežoťák, myslím výškou :D:papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605, předváděčky nezařizujeme a zařizovat rozhodně nebudeme. Já opravdu nejsem přesvědčený o smysluplnosti jejich přítomnosti na srazu. Pokud někdo má zájem o koupi nového auta, tak má mnohem lepší si ho jít vyzkoušet do autosalonu, kde ho bude kupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 4. 2018 at 19:29, Pepito napsal:

Na fotce v úvodu jsem napočítal 47 aut a jeden skútr :super 

a v přihlášených na tento sraz jsem spočítal 28 aut :myslim  :papa

to jsi pocital vsechny auta nebo jen Pugy? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Využiji toto vlákno k oznámení, které se ostatně tématu týká:

Protože se ve stejný termín koná "Helikoptéršou" kdesi v nějakém, naprosto nevýznamném Hradci, nepodařilo se nám ani přes značné úsilí dotlačit čelní představitele složek IZS ke spolupráci na naší akci, tuto část programu tedy rušíme!

Nicméně, všechno špatné je pro něco dobré. Toto časové okno my chytře využijeme za účelem vytvoření fotografie vozidel, pořízenou ze vzduchu, která budou tvořiti jakýsi nápis, jak ostatně již zmínil myšlenkotvůrce tohoto nápadu Pe.Tr :super

Tedy, milé děti, pište si, ráno, než započnou různá klání ve všech možných turnajích a soubojích tělo na tělo, přesně v 9:00 tedy po snídani, kterou lehce urychlíte (dojíte se za pochodu), vypukne ona výše zmiňovaná honba za fotografií. Jsem ochoten ukrojit z časového plánu celých 30 minut pro tuto kratochvíli! :aut

Děkuji, že jste věnovali čas tomuto sdělení :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Návštěvník pinned this téma
Guest minimaxa

Já? Já určitě né ;) Já tuhle taškařici nevymyslel. A pokud je na to potřeba podstatně víc času, tak to padá, protože na to prostě není čas. To se měl @Pe.Tr probudit dřív a domluvit to na půl den. Já už mám program hotový a rozhodně ho výrazněji měnit nehodlám.

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, minimaxa napsal:

.............Tedy, milé děti, pište si, ráno, než započnou různá klání ve všech možných turnajích a soubojích tělo na tělo, přesně v 9:00 tedy po snídani, kterou lehce urychlíte (dojíte se za pochodu), ..................

Teda jestli se tam budou někteří dojit za pochodu tak to určitě nebude vhodné pro děti které tu oslovuješ. No fuj teda :aut:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...