Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Praha 9. Je tu někdo?


KoudaK

Recommended Posts

Tak jsem pánovi volal, že to brát nebudu a pokusím se vám nastínit nás rozhovor.  Pan měl hlas jak Čtvrtniček a i jeho vystupování bylo úplně stejný.. 

Já: Dobrý den, tak mi kamarád očíhnul to auto a brát ho nebudu, nelíbí se mi ta díra v prahu. Je to moc práce navíc.. 

On: Dobréj..  Takže jako nee jo?! Tak to mi dlužíte 15 tisíc..  Já to držel jen a jen pro vás.. Pač ste říkal,že to brát budete...

Já: Ja jsem neříkal,že to budu brát..  Ale jen, že mi to kamarád očíhne... 

On: No ale furt mi dlužíte 15 táců.. 

Já: ( držel jsem se za nos abych se nesmál nahlas.) No to je nemilá situace.. Víte co,pošlete mi číslo účtu a já vám něco pošlu...  ( to byla jen sranda)

On: Víte no to je teda pěkný... Já vám něco povím jako normálně takový věci neříkám, ale ten váš kamarád je teda pěknej kamarád.. Houba je to!  Víte co mi řek když vám zavěsil telefon?!  Že tak krásnýho veterána si chce nechat pro sebe a schválně vám kecal o stavu toho auta.. Nabídnul mi 30 tisíc.. Heleďte dojed'te se podívat a uvidíte, že to auto je jak nový..   Ten kořeň je fakt houba.. Von vám schválně kecal.. No ale víte já jsem gróf a nechám mu to klidně za 10 tisíc pokud se nepřijdete podívat..

Já: No já mu to nechám... Já se pak na to auto podívám až s tím přijede na nějaký sraz..

On: Cože? ' S tím jezdit někde po srazech? ( To už jsem si musel jít sednout..  :D) To je garážová leštěnka.. A jak dlouho tu houbu znáte, že vás takhle natáh?

Já: No už asi tak 20 let.. 

On: No vi máte teda pěkný kamarády.. Takový já bych teda nechtěl...

Já: No to jsem teda od něho nečekal... To má mě hodně velký mínus...

On: Já bych se s takovým kamarádem už přestal bavit a i číslo z telefonu bych smazal..

Já: No asi to taky tak udělám..  Je to houba.. Tak se mějte já už musím jít.. Nashedanou..  

On: Takže si pro to nepřijdete, dobrá já mu to nechám za 10 tisíc..  Když tady tak škemral..  Nashle...

Takže jako jsem se dobře pobavil... @Vena garážmistr doufám, že z toho nemáš nějaký trauma.  Jinak díky moc.. Jinak z toho hovoru si nic neber osobně..:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já jsem se taky vcelku pobavil když jsem mu oznamoval že to brát nebudeme. Ale říkám podle mě byl vylitej jak váza dostalo se mi rozboru mého příjmení a jak prej jak se jako jmenuje moje manželka a děti tak jsem mu řek že už žádnou manželku nemám a on a není to škoda a asi se rychtoval jestli by mi třeba nevnutil nějakou od nich od lochnesky nebo od řetízkáče. Hele pro mě to bylo vcelku zpestření dne když jsem dojel dom tak mi nevěřili jak si někdo představuje prodej auta.  I když tatík taky tvrdí že to jak si takhle jezdíme " dělat oči " při nákupu auta není asi úplně běžný ale tak tatík je stará škola v tutom. A když bych měl mít nějaký trauma z každého se kterým jsem se setkal nebo telefonoval tak už bych měl apartmá někde v areálu se služebnictvem v bílých pláštích.  @Pe.Tr možná jsi to poznal je to na levé ruce kousek za Sluhama takový ten areál s betonovým plotem kolem do kola a přes plot čuměji Lochnesky kolotoče a podobná havěť. A ten týpek bydlí v praze někde na devítce a tam má asi pracovní hnízdo no upřímně si myslím že za tou 309 i nějakou tu lochnesku tahali nebo tahají.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...