Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

O2 produkty


skuci

Recommended Posts

Ahoj, jak jsem již mnohým z Vás avizoval, tak dávám do placu nabídku na paušály, televize a internet.

Neříkám že se jedná o nejexkluzivnější nabídku paušálů ale pro mnoho lidí zajímavá možnost, vyvarujte se prosím tedy komentářů typu drahý, mám lepší apod. (ano, i já mám lepší tarif v rámcové smlouvě ale je to něčím podmíněno)

Jedná se o neveřejnou nabídku, smlouva na 2 roky a jedinou podmínkou která je, že pro splnění musí být naplněna nějaká měsíční platba, odpovídá to cca 30 lidem a v období 2měs. od spuštění musí být převedeny všechny čísla. V praxi to znamená to, že nyní je "informační období" které bude trvat do konce června s tím, že za tuto dobu, pokud se sežene dostatek lidí jde se do toho, převod čísel by probíhal od 1.7.2018 do 31.8.2018. Ideálně samozřejmě nový klient, který je nyní u Vodafone, nebo T-Mobile, ale i nějaký ten od O2 by tam mohl být ale nesmí to být většina.

A teď částky:

O2 neomezený paušál, 6GB dat 849Kč

Internet Aktiv HD 549Kč (v kombinaci s paušálem 449Kč)

O2 TV L 499Kč (v kombinaci s internet 399Kč)

Běžná ceníková cena je tedy za tyto 3 služby 1697Kč

 

Moje cenové možnosti:

O2 neomezený paušál 510Kč

Internet Aktiv HD 412Kč (v kombinaci s paušálem 356Kč)

O2 TV L  375Kč (v kombinaci s internet 324)

Cena za tyto 3 služby je 1190Kč

 

Pokud by se našel člověk, který by chtěl např. pro sebe, manželku, dítě, tchýni apod. 2 a více paušály, k tomu Internet a O2 TV, je tam ještě nějaké % dolů ale už jen v řádech jednotek

 

Aktuálně má O2 v nabídce tarif O2 Spolu 2 čísla, každé 3Gb, Aktiv HD Internet a 68programů O2 TV za 1999Kč, v mé kombinaci by každý měl 2x více dat, místo 68 programů 102 a internet místo 20Mb/s až 50Mb/s a i tak o cca 300Kč levněji ;)

 

a teď Vaše dotazy apod. směřujte sem, do vlákna nebo přímo do SZ nebo na mail v kontaktech v podpisu

Upraveno uživatelem skuci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se možná blbě. Celá akce je teď momentálně podmíněna tím že seženeš " dušičky " a podle toho kolik jich seženeš tak bude nabídka aktivována. A pak bude možné se přidat do té party nebo to bude uzavřená skupina a ty dostaneš časem zase nějakou nabídku ke které budeš shánět  " dušičky " .Rozuměj nehaním Tvé úsilí jen mě zajímá a možná to bude zajímat i ostatní protože mi v současné době běží nějaké smlouvy v této oblasti tak jestli bude po jejich vypršení možné se přidat ke Tvým nabídkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, skuci napsal:

nemusíš mít všechny 3 služby, může si vzít třeba jen TV s internetem, nebo třeba jen obyčejný paušál. Jaké nastavení máš na mysli?

Nastaveni sluzeb, hlas schranka, dokoupeni dat, automatická obnova dat, změny roamingu, atd

Prostě jestli muzu tyhle věci resit sam a nebo je nejakej vedoucí skupiny ci co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Zeptám se možná blbě. Celá akce je teď momentálně podmíněna tím že seženeš " dušičky " a podle toho kolik jich seženeš tak bude nabídka aktivována. A pak bude možné se přidat do té party nebo to bude uzavřená skupina a ty dostaneš časem zase nějakou nabídku ke které budeš shánět  " dušičky " .Rozuměj nehaním Tvé úsilí jen mě zajímá a možná to bude zajímat i ostatní protože mi v současné době běží nějaké smlouvy v této oblasti tak jestli bude po jejich vypršení možné se přidat ke Tvým nabídkám.

na to ti nedokážu úplně odpovědět. Tohle je aktuální nabídka, kterou jsem si s nimi "dohodnul", zda ji poskytnou znovu nebo je je otázka. Samozřejmě teď si pod sebou podřezávám větev, ale máš v ruce malý trumf, můžeš dojít za svým operátorem, že máš takovou nabídku a uvidíš jak se na to zatváří, pokud možno bez bližších informací, jen produkt a cenu. Dále pak je dobrý si spočítat, protože oni ti můžou dát pokutu podle zákona jen do 20% do konce závazku, tak zda by se nevyplatilo to ukončit předčasně a odejít ;)

před 8 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Nastaveni sluzeb, hlas schranka, dokoupeni dat, automatická obnova dat, změny roamingu, atd

Prostě jestli muzu tyhle věci resit sam a nebo je nejakej vedoucí skupiny ci co.

tuto informaci ti ověřím jak je to se změnou, každopádně když je tam 6GB dat, tak to seš dost náročný uživatel na dokupování :D Roaming skoro taky neřešíš, je aktivní a voláš jako u nás... ;)

aktualizace: všechny požadavky se směřují na mě ;)

Upraveno uživatelem skuci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Laďa napsal:

V prvním příspěvku:myslim 

neomezený paušál +6Gb dat za 510,- Kč.

ja tam ctu toto:

O2 neomezený paušál 510Kč

Internet Aktiv HD 412Kč (v kombinaci s paušálem 356Kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...