Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

50.sraz - Čtvrteční příjezdy


Recommended Posts

Guest minimaxa

Pokud hodláte přijet na sraz již ve čtvrtek, prosím o sdělení této informace sem do vlákna. Je potřeba vědět kolik vás bude a musím vám zajistit přípravu ubytování. Doplatek za ubytování a případné stravování navíc, si uhradíte následně sami v kempu.

Bungalov č.12- KoudaK 

Chatka č.2 - Hurvajz 

Stan - Weri 605

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijedeme komplet, tj 3 dospělí a dvě děti, pokud se něco nepotento, třeba nemoc atd.

Stravování počítam nebude večer nutné (opejkačka), asi jen snidaně, ale i tu by jsme si asi uměli někde chytit :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si to někdo umí zařídit. Já asi budu služebně ve čtvrtek v Praze (samozřejmě elektrikou, asi Pendolinem ;)) a v pátek mám službu na firmě až do 16 hodin. Ještě to musím nějak dohandlovat s kolegy. O výměny pátků kupodivu není vůbec, ale vůbec žádný zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radovanek napsal:

To si to někdo umí zařídit. Já asi budu služebně ve čtvrtek v Praze (samozřejmě elektrikou, asi Pendolinem ;)) a v pátek mám službu na firmě až do 16 hodin. Ještě to musím nějak dohandlovat s kolegy. O výměny pátků kupodivu není vůbec, ale vůbec žádný zájem.

A ty jako jedeš?? Jen že nevidím nikde tvé jmeno mezi přihlášenými.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605 to taky..  Ale mě totiž hrozně rajcujou chatky a bungalovy v campech..  Jooo Kokořín, Mohelnice.. :D:aut:papa

Tak @StibTo už asi s náma nikdy nebude chtít bydlet.. :(

Jinak nemusí se tohle ventilovat mimo fórum... :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, StibTo napsal:

My až v pátek na večeři ... Tak snad @KoudaK s Martinou do té doby nezboří bungalov ! :D

 

takze s tebou asi na patecni odjezd moc pocitat nemuzem, ze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...