Přejít na obsah
brutall

Nejhezčí kola na 5008mičce

Recommended Posts

Brutall: Nemám co vkládat, zimní (OXIGIN 1) jsou zabalený v garáži (až bude čas, provedu nutné opravy laku), tak je na autě nenafotím, a letní je klasika QUARK, 17"

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Parádní odstín,možná by mi sedly k té černé. Já jedu klasiku Quark 17ky a ještě mě neomrzely .Dvě sady léto,zima. Ted´ je někdo prodává na L-- g-- za pár kaček i s gumama. Kdyby měl někdo zájem.(Snad to není proti pravidlům):papa

IMG_20170217_175253.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ahoj, rád bych se zeptal na názor ostatních :) sháním sadu kol na 5008 a jak asi všichni víte, moc na výběr není :( :D 

jaký máte názor na obutí 5008my na kola Hockenheim? rozměr by mohl sedět (7J x 17, ET 26), ale jsou původně pro 207 což je podstatně menší a lehčí auto.  

případně, máte někdo "seznam" kompatibilních Pežotích kol v rozměru 7j x 17 s ET nejlépe těch 29? díky moc :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nejde o výbavu ,ale o motor. mám 2,0HDI AUT a v TP jsou. Ale nevím, jestli to automaticky mají všechny 2,0, byl v tom takovej hokej , že co auto to jiné údaje.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 21 minutami, Davos napsal:

nejde o výbavu ,ale o motor. mám 2,0HDI AUT a v TP jsou. Ale nevím, jestli to automaticky mají všechny 2,0, byl v tom takovej hokej , že co auto to jiné údaje.

Jde asi i o výbavu, protože radim.1008 má motor 1,6 HDI.:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 26. 7. 2018 at 19:21, petrkaspi napsal:

Ahoj všem......já mám autí obute na těchto 17kách. :D  Líbí se ??

IMG_9302.JPG

Ahoj, tato kola mají asi hodně malé ET? Autu hodně sluší, nejsou tak zastečená jak originální. Mám také nízké ET-12.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku