Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Saxo VTS 1400


greg

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Pěkně si s tím hraješ, pěkně.

Jenom si dovolím poznamenat.

- sací kanály se po vyleštění/odstranění nerovností, otřepů atd. nechávají opískovat-zvetší se tím plocha pro odpar paliva

-otáčky jsou výkon-takže tvrdší pružiny, jiná vačka (v nouzi alespoň přeprofilovat tu původní) a samozřejmě mapy v ŘJ, které to nechají točit dál. Bez toho je sice to čtyřklapkové ssání pěkné, ale moc efekt to mít nebude. Každých 100 otáček navíc jsou další koníci.

Já vím, že asi je záměr do motoru moc nevrtat a dohnat to podvozkem a jezdeckým uměním, ale pak to dost nasere, až  to nebude stačit na sériového sviště GTi.

EDIT: a asi bych vytáhl ten výparník a nástřikový ventil klimatizace

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to bude tak jak pises. Az na ty opiskovany kanaly, to uz asi delat nebudu. :D  A ven pujde cele topeni jen nebyl zatim prostor. ;) zpocatku byl plan tu 1400 udelat jen "na zacatky" a pak zastavet 1600. Ale s tim jak se zpozduji proti planu bude se s ni jezdit dele.

Upraveno uživatelem greg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ten motorsport má jednu obrovskou chybu-bohužel v 99% vyhrávají peníze. Talent je fajn, ale bez peněz je k ničemu. A ikdyž se najde nějaká série, která je na amatérské úrovni, tak to po čase stejně začne utíkat ku profesionalitě. Kdysi se jezdily vytrvalostní závody na motorkách, okruhy. CEC se to jmenovalo. První rok to ještě bylo takové jako opravdu amatérské, kluci přijeli ráno s batohem, zalepili světla a šlo se na start. Za dva roky už to měli všichni na laminátech, všichni nahřívali a za další dva roky bylo depo přehlídkou marnosti, byli i tací, co melí jednu motorku suchou a druhou mokrou. R-kové dukny poměrně běžný vercajk.Já začínal na obstarožni 916ce, kterou jsem koupil ani ne za 1000 liber a za dva roky už jsem sedlal ani ne rok staré GSX-R. Raději jsem ani nechtěl počítat kolik to všechno stálo.

Nějaké topení tam nechej, zamlžené okno je dost problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Ahoj, nějaký další postup... převodovka je nakonec připravená z litru, jen jsem jí přehodil 5° z 1.4 který byl kratší. Mám objednanou CatCams vačku 284°. A dole přikládám fotku upravenýho setrváku. Ten jde ještě na vyvážení. Jinak proběhl repas staréru a přelisování všech silentbloků motoru.

20180713_080834.jpg

20180713_080847.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...