Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrzání u zadního kola


ricik13

Recommended Posts

Prosím o radu.po zimě mi začalo něco vrzat u zadního kola.stačí s autem zakyvat nebo jen do nej sednout.co šlo jsem umyl vapkou a prostrikal wd40,ale nepomohlo.při poslechu nejsem schopen přesně říct od kud vrzání vychází :-( nemáte někdo zkušenost kde hledat?děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 99% je to spodní silentblok na těhlici

pohledej v sekci 406--jsou tam i fotky, včetně postupu opravy--výměny toho silentu, myslím, že to dával Ferry

ofiko se to jmenuje ,,spodní kulový kloub těhlice'' , má OEM 3640 41

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát on má jednu z posledních 406, která ten silentblok měla řešený lépe a většinou s tím problémy nebývají. Mě moje auto také vrzalo při propružení, když jsem ho před 4 roky kupoval. U mě to tedy byla vodorovná tyčka. Než jsem na to přišel, měla už pěknou vůli. Zkus zvednout auto na hever a pořádně zahýbat kolem někde v poloze kolem druhé hodiny, jestli nemá vůli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No, zrovna tento týden budu už ze zoufalství dávat na zadek tyčky od LEMFÖRDER. Co jsem slyšel, tak mají smysl Originály (2090,- s daní za jednu), nebo Lemförder (360,- až 1900,-), možná TRW. Zatím tam žádné od jiných značek nevydržely. Akorát netuším, jak udělat správně geometrii. Zajímalo by mě, jestli na to jsou vybaveni alespoň v Peugeotu. Jinak u běžné geo. nevím, jestli naházet do auta nějakou zátěž, nebo co. Zatím jsem to vždy nechával dělat bez zátěže. Prvních 1000 km byl volant rovně, pak se to vždycky začalo rozes.ávat. Jezdím v 98% případů bez zátěže (sám s malým batohem). Klidně sem napište svoje zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...