Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

priprava na EMISE


paboz

Recommended Posts

zdravim.dovede nekdo poradit zda jde a pokud ano jak nacist Readiness kody pomoci aplikace Torque Pro s OBD II adapterem ELM 327

v oddile Fault codes nactu chybove kodu z ECU a tam mi to pise nic nenalezeno.Jak tedy zjistim ,pokud je to mozne Readiness kody dulezite pro emisni kontrolu?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 4. 2018 at 20:54, velkybanan napsal:

Dik ,tak jsem na gauci prohledal torque a nasel jsem to.Tedkom to jeste vyzkouset.Na zahrade mi stoji ten drzak jak o nim pises.Trochu jsem se snim vyhral jako z ojetinou . Najel zkusebne asi 200km a nyni uz ceka az vydaji dceri R.P.Me postrehy.docela zive kdyz se tomu slape nakrk.Jedina vec ktera nevic co to znamena.Pri brzdeni motorem se ozvyva hluk z leve casti motoroveho prostoru (prevodovka/spojka)po pridani plynu nebo vyslapnuti spojky okamzite utichne.Za plynem jde pekne.No adekvatne na objem motoru.Jinac pruzeni uz tam neni zadne ,zadni naprava ta je tvrda.tak jednim slovem kostitras.STK v listopadu .no hlavne aby to vydrzelo 2 roky .Musi nejak ziskat ostruhy v mestskem provozu.

 

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Návštěvník

Tak jsem zkusil ty readness kódy a vyšla mi tam jedna chyba, vlastně ani nevím jestli je to chyba. Nedávno jsem byl v autorizovaným servise na "zprovoznění" FAP filtru. Udělali mi tam i diagnostiku a vše prý OK. Neví někdo, co znamená Components Incomplete? Mám se nějak bát? Za 2 měsíce mě čeká technická.

Screenshot_2018-05-04-17-11-27-458_org.prowl.torque.thumb.png.328c749e3069d415598c339be7e4c8fb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...