Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zvuk u tv v opěrkách


Sylva

Recommended Posts

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Máme "nově" Peugeot 5008 r.v. 2010 s televizemi v opěrkách. Televize se nám podařilo zprovoznit a jedou nám tam pohádky a filmy z externího HDD, ale nevíme jak zapnout zvuk. 

Dotazy:

1. jde zvuk pustit do "prostoru" a jestli ano, tak jak?

2. jestliže nejde, musí být bluetooth sluchátka nebo jdou zapojit někde i ty normální?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Video pustam na externom DVD prehravaci. Video signal z prehravaca mam zapojeny do video vstupu vzadu.

Zvuk som ale tahal kablikom do priehradky medzi sedadlami, tam mam USB a vstup na audio IN (3,5mm jack) , na radiu zvolim tento vstup a uz to ide.

Deti pozeraju rozpravky. Manzelka si drzi prehravac na kolenach a tiez pozera, iba ja cumim na cestu. :)

Upraveno uživatelem gaj1182
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za info, my jsme koupili tento usb medialni přehrávač, je to super malá krabička 5x5cm   https://tuning.autodoplnky.cz/auto-hifi/kamery-monitory/dvb-t-tv-tunery/usb-multimedialni-prehravac-s541171588, protože nemáme usb vstup,ale jen cinch, obraz perfektně jede, vše funguje, akorát ten "zvuk"...mezi sedadlami v kastlíku máme jen "jack", usb tam nemáme. Ale zkusíme dnes teda pohledat na rádiu to navolení  vstupu na sluchátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj, taky jsem si před pár dny přivezl domů pěknou 5008 s TV opěrkami. Sammozřejmě bohužel bez sluchátek. Proto bych se chtěl zeptat jaká je specifikace origo sluchátek, případně kolik stojí. Můžu použít jakákoliv BT sluchátka, nebo je potřeba něco speciálního. DVD přehrávač mám, ale nerad bych poslouchal např celou cestu na dovolenou zvuk z pohádek v celém autě přes AUX vstup v přihrádce mezi sedadly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je hnus velebnosti:blicismajlik Jako vzhled dobrý, ale ta cena...

DVD mám stejný jako Elton. Před lety jsem ho vozil v 407 ale už pár let ležel nevyužitý v garáži. Zatím tedy leží na koberci pod sedadlem, ale jakmile budu mít trochu času tak půjde do přístrojovky

S dovolením jsem si vypůjčil jeho fotku:papa

25012011120.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvne prolezte cele auto vsechny mozne zakouti v aute , ted sem objednaval panovi dalkove k operkam, bez nich to nezapnes ( Mercedes R klasse) za 7000,- a za tyden prisel ze by to chtel vratit ze to nasel mezi sedadly. Vratit to nešlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...