Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvlastni elektrická zasuvka Peugeot 407 2.0 HDI


Djmaxtn

Recommended Posts

Myslis vyřazený FAP?  co to znamena konkretne? Koupil jsem si auto pred mesicem...a nejsem odbornik. Jinak auto jezdi dobre...

Na co to ma vliv? Slysel jsem ze je to nelegalne...je to pravda? jinak muzu ho propojit ? (nevim jak ale spis v tom svazku necpo urcite bude ) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, v techničáku není uvedeno zda má nebo nemá vozidlo FAP.  FAP nebyl v některých 1.6, ale ve 2.0 byl myslím ve všech. Evidenční kontrolou jsi prošel protože tam nedělají emise a jen porovnávají VIN ve vozidle a v techničáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, dekuji, jinak neda se yjistit ze FAP byl odstraneny? nejakym testem treba? Proc palubni pocitac nic nenahlasi?treba ze chybi FAP anebo problem s emisi ci neco podobneho? Podle fotek co jsem tu dal, je dukaz 100% ze auto nema FAP ted? vim ze FAP je nekde u vyfuku ...anebo soucast vyfuku...da se nejak ocima zjistit ze chybi?

Dekuji hosi za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, straki007 said:

Snimac teploty pred katem.

Mas nejspis varazeny FAP a ve svazku hned vedle budou trcet ustipnute kabely ktery by meli vezt do toho hnedeho konektoru :D

Ty kabely vedle jsou v poradku. nejsou volne, jsou pripojene... nejakam vedou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Djmaxtn napsal:

Dobre, dekuji, jinak neda se yjistit ze FAP byl odstraneny? nejakym testem treba? Proc palubni pocitac nic nenahlasi?treba ze chybi FAP anebo problem s emisi ci neco podobneho? Podle fotek co jsem tu dal, je dukaz 100% ze auto nema FAP ted? vim ze FAP je nekde u vyfuku ...anebo soucast vyfuku...da se nejak ocima zjistit ze chybi?

Dekuji hosi za info

protože i řídící jednotka je ,,ošetřena'' tak, aby nic nehlásila :), prostě jsi koupil auto s vyřazeným FAP, jako mnoho jiných před tebou...,problém může nastat v podstatě jen na STK, kde nemusíš projít přes EMISE (ale taky můžeš projít)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji moc za odpoved, jinak muzu to resit jako podvod/skrytou vadu ?? auto vlastnim skoro mesic...a o tom prodejce rikal ze o nicem nevi...2 dni spatky auto zacal mezi 1800 ot/m a 2200 ot/m hodne vibrovat, jakoze chce skakat nebo tak nejak...diagnostika hlasi vada EGR...co myslite o tom?

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu kamo, precetl jsem to, vedle neni zadny VLONY proti kus, a proto se divim, co vidis vedle ( svazek hned vedle ) je konektor ,  vypada to uplne stejne, ale je zapojeny, otazkou tedko je kam zmizel proti  kus ( v okoli zadny nevidim).

 

Dekuji za rady

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...