Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RT3 + Xcarlink do 407 kupé - HOTOVO :-)


hadas

Recommended Posts

Ahoj, dnes jsem se konečně rozhodl dát Xcarlink do své 407 kupé. Můj úmysl je umístění do schránky u spolujezdce vedle přípojek pro Cinche. Dneska jsem část rozdělal a o víkendu dodám fotky i s potřebným popisem. Ono třeba na schránku je navěšených dost věcí....

Je to hotové a hraje perfektně. Nemůžu si vynachválit.  Je potřeba sundat dole tapec a pak přihrádku, kterou drží 4 šroubky nahoře, 4 dole a 2 uprostřed pod gumovými dorazy. Dole na schránce je nasunutá krabička s elektronikou, tu jde jen odsunout a nechat na zemi. Já jí jak vůl odpojoval, než jsem si toho všimnul. Vzadu na schránce drží na dvou místech a je vedený kabel, takže schránku opatrně vysunout a toto sundat. Dál odpojit osvětlení schránky a vycvaknout cinche. Já jsem si sundal přední víko schránky. Drží hlavně na pravé straně, kde jsou do sebe nasunuté plasty. Přemýšlel jsem, kudy tahat kabel. Když se vyndá rádio a schránka, tak se tam dá prostrčit kabel celkem pěkně. Do schránky jsem ho pak přivedl vedle cinchů, kdy jsem jenom kulatým pilníkem udělal žlábek přesně na šířku kabelu. Krabička má svůj držák, takže jsem tam dal 2 malé samořezky a drží to krásně.

Tady můžete kouknout na fotky a video

http://hadasek.rajce.idnes.cz/Xcarlink_-_Peugeot_407_r.v.2006/

 

Upraveno uživatelem hadas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...