Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Taxi5


skuci

Recommended Posts

před 11 hodinami, MJSytic napsal:

JJ, tuším, že 10.5. je premiéra :super  My určitě půjdeme, abychom dodrželi klubovou tradici. I když je mi jasné, že si velká část nynějšího osazenstva fóra bude klepat na čelo a kroutit hlavou ...
 

 

ty jo to už je 10let... to je hustý... no asi to naplánuji až se vrátím z dovolené ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsme včera navštívili kino a nebylo to nejhorší :aut :D  Dokonce jsem se asi 5x fakt hodně zasmál :super 
S auty to bylo slabší, resp. s Peugeoty. Byla to spíš taková všehochuť. Do šrotu šly mimo jiné: C6, C5, několik 607, nějaká 307, 306 apod. V záběrech se objevila i 508, 208, RCZ a jiné. :D 
Taxík 407 dostal moderní upgrade v podobě "dotykáče" a extra turbo, aby mohl závodit s Lambem a Ferárkem a za volant si sedl francouzský Vin Diesel.
Trochu mě zklamal konec - čekal jsem nějaký "odkaz do budoucna" v podobě 308R případně nějaké upravené 508/konceptu :myslim 
407 zapíchnutá v lodi a odjezd v taxíku MB s Lambem do budoucna moc optimisticky nevyznívá :roll 

Nelíbily se mi "fekální scény" (naštěstí jen 2), naopak scéna "kamikadze" z  mostu byla nej, tam jsem si i pobrečel :D :super
Celkově musím říct, že 200/osoba to asi nestálo, ale jako odreagovačka večer po dlouhé šichtě to špatné není ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...