Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 407 coupe


longstarr

Recommended Posts

Ahoj chlapi,

Konecne se blizim k cili a za par mesicu bych chtel koupit 407 3,0v6. Chtel bych jit do benzinu nebo pripadne 3,0 hdi, ale ty jsou zatim drazsi, protoze zacaly az 2010. Uvazoval jsem i nad prestavbou na lpg (kazdy vikend jezdim brno ostrava, takze najezd bude min. 20k rocne). Mate pls nekdo zkusenosti s lpg na 3,0 V6?

Otec ma uz 10 let 3,0 24V 192k a vyborne svezeni + 10 let bez poruchy.

Z 2,7 hdi mam strat po recenzich co jsem cetl

Pls poradite?

To rozhodovani me zabije :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3.0 V6 & LPG :D .... Chceš výkon, ale nechce se Ti za něj platit, co ? Jinak V6 v benzínu je jak šafránu, tady ho má tuším stále člen @Petrikj tak snad se podělí o zkušenosti a nač se zaměřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme kdo by nechtel hodne muziky za malo penez B-)  Ale priznam se ze zvuk 3,0 V6 v benzinu se neda srovnat s dieselem. Zase co jsem procital, tak lpg se prave vyplati u velke spotreby, coz tento motor ma:-) nicmene s tim hdi po roce 2007 jste me taky nahlodali:-)

po zkusenostech s lpg na karburatoru za par korun uz bych do toho nikdy nesel, ale kazdy basni o sequencnim vstrikovanim tak mi to vrta hlavou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diesely se hlavně budou brzo masově vyvážet z Německa pryč kvůli zákazu tak třeba ještě něco levně seženeš ... Za mě naftu nikdy a už vůbec ne do coupé, ale každý svého štěstí strůjcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. S tim prave souhlasim. Uz jenom pro ten zvuk by me ty tri litry spotreby navic nevadily :-D

Ale vazne uvazuji nad tim plynem. I kdyz na tomro motoru bych podpalene ventily menit nechtel :-), tak uspora byla neskutecna.

Jake mate skusenosti s automatem od peugetu? Vzivote jsem s tim nejezdil tak nevim jestli hledat radeji manual?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tak PEUGEOT 407 COUPE PACK 3.0 benzín s automatem? Černá metal, červená kůže a barevná navigace. O něčem bych asi věděl.

POZOR, vůbec není levný. Majitel chce prodat, ale netlačí ho vůbec čekání na peníze. Je to rok 2006 a cca 57.000 km. Prodáno v ČR.

 

WP_000830.jpg

WP_000834.jpg

WP_000833.jpg

Upraveno uživatelem JVT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Přema napsal:

To je sranda jak každý poslouchá motor na místě? ale slyšeli jste někdy 2,7HDI při rozjezdu co se line z výfuků za zvuk? Co ty 2 turba s tím zvukem dělají??? Na to zas nemá žádný upocený atmosféricky benzín..... a teď do mě....

Když se rozjíždím, tak sedím v autě :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...