Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 sport projekt na VÍC LÉT :D


Háček

Recommended Posts

Sklo odříznuté, otvor antény a rám byl na par mistech rezavej, tak jsem ho celej obrousil drátěným kotoučem, natřel penetrací rzi od wurthu a přetřel antikorozním základem (fotky v barvě nemám neměl jsem už náladu něco fotit.. ) , zítra přelakuju barvou, vyměnil jsem v mezičase pravé přední ložisko i s unašečem a zitra podle času a elánu udělám i druhou stranu. Jsem lehce nasrán ... :D 

DSC_0179.JPG

 

 

DSC_0182.JPG

 

DSC_0180.JPG

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Péťa napsal:

Umím si představit jiná místa, než plechovky. Třeba to bydlení. já se rozhodl, že v roce 2020 do něj nasypu dalších 800 kKč 😮 Jsem přesvědčený, že lepší investice než do pixly :D

Co to je 800 kKč, bude patro jo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 12. 2019 at 22:22, Péťa napsal:

Umím si představit jiná místa, než plechovky. Třeba to bydlení. já se rozhodl, že v roce 2020 do něj nasypu dalších 800 kKč 😮 Jsem přesvědčený, že lepší investice než do pixly :D

To jsi dobrej, no. Já jsem zase přesvědčený, že jsi před takovými 15 až 20 lety (nerad bych urazil) měl ty priority jinde ;)  Tzn tam, kde má asi většina "normálních" lidí v tom věku. 

Ale jinak OK - bydlení (vlastní) je samozřejmě lepší investice než "pixla" či "plechovka" (vážně mi tou rétorikou teď nebezpečně připomínáš Medvěda a ne díky, tohle si připomínat nechci) - snad s výjimkou skutečně raritního veterána.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, jak jsem ho poznal, tak u něj priorita pixla nebyla nikdy, tak jak u mě. To je maximálně zábava, když se s tím chce někdo zabývat. Taky teď není čas na 57mu,je v garáži na kozách, místo 80 koní v motoru bude asi spirála z balkónu na zahradu. 🤔 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+  Ne to skutečně nikdy nebyla a podle toho to taky vypadalo ty povozy - ale já napsal "rétorika" - nazývat lidem na automobilovém fóru/klubu jejich plechové miláčky "pixlami" mi často lezlo/leze krkem. Ono je to dost o tom, jak se o to kdo stará, pod pojmem "pixla" si představím vylítanou jebku do níž každé sednutí rovná se riskování s nejen vlastním životem ale i životem ostatních účastníků provozu. Ale to již slovíčkařím :blablabla

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, StibTo napsal:

@Milan+  Ne to skutečně nikdy nebyla a podle toho to taky vypadalo ty povozy - ale já napsal "rétorika" - nazývat lidem na automobilovém fóru/klubu jejich plechové miláčky "pixlami" mi často lezlo/leze krkem. Ono je to dost o tom, jak se o to kdo stará, pod pojmem "pixla" si představím vylítanou jebku do níž každé sednutí rovná se riskování s nejen vlastním životem ale i životem ostatních účastníků provozu. Ale to již slovíčkařím :blablabla

 

To jo, to slovíčkaření. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak čelní sklo ON , Nová antena ON :D .. dneska jsem si už auto přivezl z garaže, večer jsm to nalepil a přes noc jsem ho nechal v garaži, a dopoledne mi tam děda hodil topení na par hodin aby se to ohřálo, pár dní ted budu jezdit jako duchodce a budu doufat že jsem to zalepil dobře :P  

DSC_0194.JPG

DSC_0193.JPG

DSC_0192.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...