Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 sport projekt na VÍC LÉT :D


Háček

Recommended Posts

Tak hlasim problem, chtěl jsem s autem vyjet z přístřešku, ale točí a nenaskočí, peugeot planet 2000 mi hlásí že počítač motoru neodpověděl..... nenapadá někoho co by mohlo být špatně ? 

Upraveno uživatelem Háček
čeština ..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po delším bádání a dloubání jsem dospěl k závěru že to doma na naájezdech nedám, po konzultaci s klempířem to u nich vyjde mezi 8-10 tis s lakem , což si myslím že je dobrá cena, záleží na rozsáhlosti koroze. Dočasně přichycen plast prahu a lem, abych nebudil takou pozornost a zítra za ním zajedu a z hruba mi to nacení . Jen dodám že je to až na kobereček prohnilý .. :D

IMG_20180603_164813.jpg

IMG_20180603_164820.jpg

IMG_20180606_175520.jpg

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju, ale zatim tam jedu jen nacenit to :D .... auto mě zatim vyšlo na cca 12.000,- motor jde jako hodinky, převodovka potřebuje jen nový gufera a novej olej , výfuk je za katíkem novej, komplet zadní brzdy i s trubkama jsou nový, tak jsem si řek že to nebude zase takovej propadák :) , když se prodávaj kolem 40tis (podle fotek v dobrym stavu, ale buh vi jak to vypada pod plastama) . .. Více méně jsem věděl do čeho jdu, ale že ta koroze bude tak rozsáhlá jsem nečekal, podběhy mam vyvařený nápravu po repasu na místě, tak proč to nedokončit do leštící fáze :) . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak jo dá se říct že to nejhorší máš skoro za sebou a už jsi k tomu podle toho kolik jsi pod tím strávil času získal i jistý citový vztah. Takže jo už by to bylo škoda to nechat osudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak dopadlo to tak ze se po debate u klempire ozval muj tata ze by mi to kdyztak vyvaril :D coz je na jednu stranu dobry ale mohl to rict driv :D takze sem to komplet odstrojil a zacala vyvarka.

Nemam fotku s opravenejma drzakama narazniku, ty jsem odvrtal, opravil a nastrikal zakladem aa prisrouboval na srouby namisto origo nýtů.

IMG_20180617_153621.jpg

IMG_20180609_133542.jpg

IMG_20180609_133536.jpg

IMG_20180609_133519.jpg

IMG_20180609_133524.jpg

IMG_20180617_181904.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pěkný... vymazal bych to sice až to bude opouštět "klempirnu", ale budiž, je to už ošetřené. 

Ještě srovnat práh a dovarit... a pak velkou plechovku tmelu, když to vidím. :D A k tomu dotaz, to je domácí výroba prahu, nebo jsi ho někde koupil? Nevím o tom, že by na 106 někdo prodával prahy. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz chapu, proc je tak vlnity. :D

Užij si to tmeleni, tohle by mě vcelku bavilo. 60 cm spachli a pak půl metrovy hoblik a pod autem hromada "mouky". :D Tohle má výhodu, že to není vidět pod plastovym prahem, takže dokonalou rovinu netřeba. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj s tim pocitam ze to bude schovaný ;) kde sezenu tak velkou spachtli?? :D srovnam kitem tu hranu kde se to varilo, mam v planu to striknout bilejma fuflikama a potom vystrikat dutiny, at to slouzi dlouho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...