Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto na stavbu?


FiFa_cze

Recommended Posts

před 6 hodinami, FiFa_cze napsal:

morepower: Díky za tip, na nějaké Astry se podívám, ale 1.6 nechci, tak snad najdu něco i s 1.4. Co se té 306ky z Prahy týče, tak ano, je to zajímavý kousek, ale do Prahy fakt nejedu. Mám to s jedním přestupem, jelikož nejsem přímo z Olomouce, takže to je nějaké 2:45-3h do Prahy, pak se někde j*bat po Práglu MHDéčkem, pak se mi to nakonec nebude líbit, ale budu se nutit to vzít kvůli té dlouhé cestě :D a nakonec pojedu bez dálniční "vrchem" zpátky 4:30h, když to dobře půjde, tak jen 4h :D 

ti nerozumim, hele je to auto na stavbu za dvacku. to není medvěd za mega, tam se jako nemusíš nutně snažit hledat všechny mouchy. Jezdí, brzdí, svítí, není zrezlý, dalších deset tisíc bez investic, gumy + brzdy k tomu. Navíc vypadá pěkně a je červený :D Dostavíš a eště uděláš dalšímu ve vesnici radost, když mu ho za desítku střelíš na stejnou věc. Tažný na dva šrouby (jestli ho nemá) stojí kolem dva a půl litru. Můžu ti garantovat, že najít v týhle cenový relaci trochu slušný auto, který není vypelešený, neteče z něj volej, nesmrdí kouřem a není totálně rezavý je skoro nemožný. Za to ty dvě a půl hoďky ve vlaku stojej. Takle když budeš jezdit po okolních vesnicích koukat po starejch feldách, který si beztak budou zasluhovat komplet vyvařit, projebeš mnohem víc času a peněz. Tvoje volba. howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

306ku z inzerátu opravdu ne. Dost možná jsem blbej, ale radši se pojedu podívat na nějaké auta po práci, než abych si bral volno nebo jel o víkendu na celej den. 

Almanil: Jo, taky jsem si říkal, jestli má smysl kvůli prachům navíc za povinko na ty 2-3 roky vybírat jen z malých motorů, ale uvidíme. Řekl jsem si, že bych bral spíše 1.2-1.4, ale sleduju to všechno i s 1.6 a více a pokud by bylo něco slušného i s větším motorem, tak bych to asi vzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnohokrát zde znějící svého štěstí každý soudruh strůjce. Já osobně bych teda neváhal doma bych naordinoval výlet do Práglu domluvil bych 306 z inzerátu v sobotu ráno bych hupnul do vlaku a večer seš doma i s nějakým tím kulturním zážitkem. Hele život není jen o tom po šichtě na stavbu tam něco udělat domu chvilku napůl čučet na bednu a pak do peří ráno zas na šichtu a takhle dokola člověk si musí někdy i odfrknout a takhle by jsi dokázal spojit příjemný z užitečným.  A to nepíšu jako že bych Tě nutil do toho nákupu 306 ale protože to znám ze svý osobní zkušenosti. 6 let to bylo ze šichty na vedlejšku když ne na vedlejšku tak něco kolem baráku dovolená no holky urvu tak dva nebo tři dny jinak musím tohleto  támhleto udělat to nezvládám když chodím do práce něco pomoct rodičům okolo jejich baráku atd. no a najednou přišla že na konci prázdnin se stěhuje protože se mnou nic není a že nemám čas na ní na holku. A že když už mám trochu času tak stejně nikam nechci jít protože jsem unavenej a když si teda chce aspoň udělat hezkej večer doma tak za 20 minut u TV spím atd. atd.   Jako netvrdím že to musí být Tvůj příběh ale ze svého okolí takových příběhů znám nespočet a většina měla hodně podobnej scénář akorát tam bylo třeba jiný časový období.  Bohužel člověk je tvor nepoučitelnej takže sic jsem si přísahal že to změním tak to praktikuju skoro pořád stejně akorát teda jsem pustil všechny vedlejšky a udělal jsem si hlavní vedlejšku doma v garáži ale časově jsem na tom pořád stejně jen dovolenou jsem se naučil týden o prázdninách nic nedělat protože to mám holku. Jinak stejně o dovolené doháním to co nestíhám v roce atd.  No a baba už odešla druhá od té doby a stejné důvody.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Péťa napsal:

Víš, jak se moje 406 1.8 16v 81kW na stavbě a po ní napracovala?

Péťo :  málokdo kdo nestavěl nebo ještě jinak kdo nemá domek nebo chatu/chalupu si dovede představit kolik tam toho odpracuje osobní auto. Známý přestavoval barák a na té stavbě zabil dva favoritácký pick upy. Faktem je že je koupil jako značně udřený od stavební firmy. A že tam měl velký problém se sousedem který vlastnil příjezdovou cestu po které se dalo jezdit nákladním autem a on ho tam i přes věcné břemeno odmítal pouštět na tu cestu takže téměř všechen materiál odtahal těma škodovkama pro písek jezdil s vlekem 400 kg na auto 500 kg na vlek a už se ploužil. To samé když potom uklízel po dodělání toho baráku tak to bylo asi dvacet takových souprav na skládku. Ale tvrdil že to ty auta dávali bez nějakých obřích investic snad akorát toho druhého to už měl ty nejtěžší práce hotové a po zkušenostech s tím prvním tak u něj nechal vyvařit korbu a ten mu tam vydržel asi tři roky a pak ho dal někomu ve vsi a ten s ním jezdil do lesa pro dřevo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Hele jestli chceš mám na prodej citroen Jumpera a do té ceny se vleze v pohodě. A odvozi toho mraky. Teď mu v květnu končí TP, ale není problém ji udělat znovu.

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...