Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parking asistent


gerlik

Recommended Posts

Ahoj, přidám se.

Mě diagnostika ukázala že nefungují oba levé senzory. Pokud ale postavím auto zadkem ke zdi zařadím zpátečku a nastartuji, na chvíli se objeví autíčko a barevné proužky pouze u pravého senzoru (než naskočí chybová hláška).

I na poslech je to jediný senzor ve kterém onu chvilku lupe. Dotaz zní: dají se senzory nějak změřit zda jsou OK. To že v pravém lupe jen chvilku má na svědomí chybová hláška (a následné vypnutí systému) nebo je také KO a jede pouze chvíli. Už jsem měl nárazník 2x dole a než ho sundám po 3 tak chci nasát co nejvíce informací.

Konektory už jsem čistil a prošplíchl Konkorem 101. 

Díky za případný návod jak a co dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, senzory těžko změříš. Možná porovnat s novým, ale určitě bych nejdříve pořešil ty, které označila diagnostika. Buď jsou senzory vadné, nebo může být také problém v kabeláži k indikovaným senzorům. Pokud se ti chce sundat nárazník a máš dia, tak bych vzal dobré senzory a prohodil je s těmi, které hlásí dia. Pak bych to znovu napíchnul na dia a uvidíš, zda se závada přemístila se senzory. Pokud ano, tak koupit nové a vyměnit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, tak jsem zkoušel to dát na diagnostiku a nic to nenašlo. Problém stále stejný a dělá to i při zařazení jedničky, neví někdo kde je umístěna řídící jednotka parking asistentu prosím................... :myslim 

Upraveno uživatelem gerlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...