Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Průměr volantu


Dutý Měch

Recommended Posts

Jak píše MilanF1 ... koupit koženej kterej se prošívá. Já ho koupil už v roce 2010 na tehdejší C5. Když jsem loni koupil 807 a prodával C5 , tak jsem ho chtěl sundat a dát do 807 , ale jednodušší bylo přehodit celej volant - jsou úplně stejný , jen na airbagu je lev místo ozubení . Práce na deset minut , přehodil jsem volanty , airbagy zůstali . S Cé pětkou jsem najezdil 160 000 km , a teď dalších 20 000 km s 807 a na potahu to vůbec není znát . Pravda , nebyl za tři stovky ...

http://maria-cavallo.tuning.sk/

A jak na to ? ...

 

IMG_0019.JPG

Upraveno uživatelem MP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kdysi před dvěma lety do Scenica koupil v Globusu na Černým mostě nějaký polský kožený potah za pár korun... černý, kůže, co se šije, v balení byly i šňůrky (nitěma bych to rozhodně nenazval), černá a světle hnědá myslím... Původní volant (čistě plast) byl odrbaný a na něm byl předchozím majitelem naražený nějaký tlustý nasouvací plastový potah co mě sral už od pohledu. 

Ten kožený polský jsem na chvíli namočil do vlažný vody, nasákla a změkl, pak jsem vodu vymačkal, nasadil na volant a tlustou jehlou obšil. Je to docela drbačka, práce tak na hodinu a chce to být pečlivý a utahovat (nakonec jsem zjistil, že při obcházení ramene jsem zespoda volantu nedotáhl a v jednom místě jsem nechal malou smyčku).

Po obšití jsem počkal asi půl dne, vyschlo to, kůže se trochu srazila vypnula  a super... drží to jak přibitý, na omak příjemný a pohoda. Takže za mě netřeba kupovat drahý Maria Cavalo, i když ty nabízí velký množství barev, případně dekorů a možná jsou kvalitnější. Zas ty naše busy jsou často už celkem starý vrány a cpát do nich drahý věci často nestojí za to.. 

 

Honza

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vaše problémy bych chtěl mít, za tři kila prej "aby to fungovalo" :D

... já jsem koupil od číňana "soft plush steering wheel cover" za něco přes dolar a jsem spokojenej, v zimě nestudí, v létě nepálí, a když už se mi zdá moc zadělanej, tak ho vezmu vyprat - což je ultimátní výhoda, ženská se při řízení neskutečně potí, a z tý koženky to dělalo dost humáč

(jest pravdou, že ze dvou kusů se na jednom odtrhl okraj, ale to mi máti v pohodě zašila)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, filoyof012000 napsal:

Zas ty naše busy jsou často už celkem starý vrány a cpát do nich drahý věci často nestojí za to.. 

 

Honza

 

No zase , přece jen je to kára za třičtvrtě mega ( a vejš ), a né nějaká tříválcová jedna dvojka se švihadlama v social edition jak má soused z Boleslavy ;-) , 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...