Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 GTI6 (S16)


Recommended Posts

Pokud je v super stavu, bude brzo pryč.

Loni na Bazoši byla taky GTi-6 myslím, že ještě s menším nájezdem, nové v ČR, první majitel, serviska jen autorizák ... cenovka byla přes 200 000 Kč a za týden tam už nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No minimálně má v pryč zadní nápravu a ten vyřezávanej zadní nárazník kolem koncovky výfuku v kombinaci s tahokovem místo mlhovek ve mě důvěru taky úplně nevzbuzuje. K tomu ten prapodivný kastlík spolujezdce a pravděpodobně měněný airbag volantu + divné škrábance na palubce pod airbagem spolujezdce. A pak jako detail kompletně lakovaná zrcátka. Nevěřím tomu, ale chtělo by to samozřejmě vidět osobně. Tak jako tak se to za tu cenu podle mě prodat nemůže.

EDIT: a ještě jsem si všimnul, že to má přední světla DEPO...

Upraveno uživatelem poldiss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na to koukal jen na mobilu. 

Nicméně není nad 100% originalitu, taky proto jsem šel do nového. :D

Ale třeba to někdo koupí, tyhle auta skoro nejsou v nabídce. Já svoji 106 GTi prodal taky za slušný prachy, ač byla rozkousana korozi a určitě po větší nehodě. :D

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla asi slušně zbořená, všimněte si rohu uložení tlumiče na straně spolujezdce. Neřekl bych, že by to mělo být takhle pokroucený. Kdyby to nemělo cenovku z říše snů a pohádek, tak by to mohla být zajímavá koupě pro použití třeba na vrchy nebo by to mohla být i slušná okruhová hračka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...